Łukasz Szewczyk22.05.2020 (15:04)2 komentarze

Ekstraklasa i Canal+ łączą siły. Bezpłatny dostęp do meczów Ekstraklasy dla kibiców

• Ekstraklasa i Canal+ organizują wspólną akcję "Ty Wspierasz, My Dziękujemy"
• Kluby będą mogły zapewnić wybranym grupom kibiców swobodny dostęp do transmisji z meczów Ekstraklasy do zakończenia sezonu w lipcu 2020.
• Transmisje dzięki nowej platformie Canal+ na niemal dowolnym urządzeniu
Canal+ Online
Spółka Ekstraklasa w ramach marketingowej grupy roboczej, stworzonej wraz z klubami, pracowała w ostatnich miesiącach nad jednym z najbardziej istotnych elementów powrotu na boiska. Dotyczył on rozgrywania meczów bez udziału publiczności. Wspólnie z partnerem telewizyjnym Canal+ przygotowane zostało rozwiązanie, które ma wykorzystywać nową internetową usługę Canal+. W akcję zaangażowało się - również finansowo - czternaście klubów, które w wybranej przez siebie formie będą mogły udostępniać swoim kibicom dostęp do meczów do zakończenia sezonu 2019/2020.
Szczegóły dotyczące udziału w akcji "Ty Wspierasz, My Dziękujemy" będą komunikowane bezpośrednio przez uczestniczące kluby w ciągu najbliższych kilkunastu dni, w wybranej przez nie formie, np. informacje będzie można znaleźć na stronach internetowych klubów, ich profilach w mediach społecznościowych lub otrzymać je w bezpośrednim kontakcie klubu z kibicem.

PKO Bank Polski Ekstraklasa wróci do gry 29 maja jako jedna z pierwszych lig w Europie. W pierwszej kolejce po przerwie zobaczymy m.in. bardzo ciekawie zapowiadające się starcia Piasta Gliwice z Wisłą Kraków, Lecha Poznań z Legią Warszawa i derby Trójmiasta z udziałem Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. 14 czerwca tabela zostanie podzielona na dwie grupy, a w rundzie finałowej czeka nas jeszcze siedem emocjonujących kolejek decydujących o końcowych rozstrzygnięciach. Mistrza Polski, dwóch pozostałych pucharowiczów oraz trzy drużyny spadające z ligi poznamy do 19 lipca.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Tej ekstraklasy nie da się oglądać!!!
 3  
Taki oksymoron językowy. Ani toto Ekstra, ani Klasa!
 1