Łukasz Szewczyk22.05.2020 (18:01)5 komentarzy

Magda Gessler wraca na plan "Kuchennych rewolucji". Nowe odcinki jesienią

• Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ekipa "Kuchennych rewolucji" wraca na plan.
• Emisja premierowych odcinków "Kuchennych rewolucji" jesienią 2020 roku
Magda Gessler
Mimo iż od poniedziałku 18 maja restauracje i bary ponownie mogą być otwarte, właściciele nieustannie zmagają się z ogromnym kryzysem i stratami w związku z koronawirusem. W tym trudnym dla gastronomii czasie, z pomocą przychodzi jednak Magda Gessler. Czy "Kuchenne rewolucje" przyniosą lokalom upragniony sukces? Jesienią przekonamy się, jakie zmiany nieustraszona rewolucjonistka zaproponuje w Krakowie, Gdańsku, Częstochowie, Janowie, czy Płońsku.
- Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach. Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym, mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom. Co im poradzi Magda? To będą zupełnie inne, nowe rewolucje - mówi Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska

Co więcej, widzowie nadal mogą wskazać lokale, które według nich potrzebują pomocy. Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i - co najważniejsze - jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce.

Komentarze (1 - 5 z 5)

"dlaczego trujecie ludzi?"
 9  
Magda ,,#zostań w domu" czy Ciebie nie obowiązują restrykcje sanitarne a może z lepszej gliny jesteś ulepiona ?
 5  
Nie tknąłbym od niej jedzenia.
 6  
Jak to Magda?
Może Madzia, Madziula, Madziunia...
Magdą to ona była 47 lat temu.
 1  
Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny.
 1