Łukasz Szewczyk22.05.2020 (18:02)5 komentarzy

Nowy program "Ameryka da się lubić" w TVP2. Prowadzi Ida Nowakowska-Herndon

• Telewizja Polska zapowiada nowy show, w którym widzowie na nowo odkryją Amerykę.
• Program nawiązuje do kultowego formatu "Europa da się lubić", ukazując różne aspekty życia w Stanach Zjednoczonych Ameryk
Ameryka da się lubić
Nowy program "Ameryka da się lubić" to dynamiczny, pełen humoru format, w którym uczestnicy oraz zaproszeni goście zgłębią wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych. Patrząc na USA z perspektywy Amerykanów i Polaków, pokażemy prawdę o amerykańskich stereotypach i skonfrontujemy ją z humorystycznymi opowieściami i anegdotami.
Amerykanie mieszkający w Polsce w dowcipny sposób opowiedzą, jak postrzegane są Stany Zjednoczone i Polska, co w Polsce ich zaskoczyło, a co zachwyciło oraz powiedzą, z jakimi opiniami się nie utożsamiają.

Uczestnicy i goście programu opowiedzą o tym, jak można osiągnąć sukces w Stanach Zjednoczonych Ameryki, wskażą ulubione sposoby Amerykanów na wypoczynek, ujawnią jak ważne są dla nich pieniądze i kariera oraz powiedzą o ich przyzwyczajeniach i upodobaniach.

Gospodyni programu Ida Nowakowska-Herndon, przez lata mieszkająca w Ameryce, zaprosi do każdego odcinka czterech mieszkających w Polsce i mówiących po polsku Amerykanów, a także polskie gwiazdy. Gośćmi programu będą m.in.: Edyta Górniak, Marcin Gortat, Andrzej Piaseczny, Tomasz Karolak, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz, Cezary Pazura, Wojciech Cejrowski.

W programie nie zabraknie dobrej muzyki w wykonaniu polskich gwiazd sceny muzycznej. Największe hity wykonają m. in.: Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Łobuzy, Rafał Brzozowski, zespół Piersi, Sławek Uniatowski, Red Lips.

Emisja programu "Ameryka da się lubić" w każdą sobotę o godz. 20.00 (od 6 czerwca) na antenie TVP2. Seria liczy osiem odcinków.

Komentarze (1 - 5 z 5)

a niedługo "Dzień dobry w Polin: Ysrael da się lubić"
 8  
Oglądałem kiedyś w TVN Style film o dwóch starych Afroamerykanach, którzy odkupili od białej studentki niemowlę, żeby miała za co kontynuować naukę. Gdy jeden z nich, z ogromną czarną brodą pojechał po zakupy do miasta, drugi uspokajał płaczące dziewczątko: nie płacz, mamusia zaraz wróci. Łzy mi się lały ze szczęścia i miłości do Ameryki.
 3  
won z pisowską tvp
 1  
widać jedno że obiektywizmu brak . jedynie pozostało plucie jadem i podjudzanie metody TVN .Mądrali jest wielu ale żaden nie potrafi przyznać się do tego że ...?
 3  
szkoda że jedynie używanie języka pogardy można zaistnieć . opluwanie wartości i szczucie to jedyna metoda . mądrali nie brakuje tylko zrozumienia tematu czasem brak ?
 0