Łukasz Szewczyk23.05.2020 (16:47)6 komentarzy

"26 Top wszech czasów" radiowej Trójki na antenie STARS.TV. "Zabrzmi genialna muzyka"

• Muzyczna uczta w STARS.TV
• Ostatnie notowanie kultowego "Topu Wszech Czasów" radiowej Trójki w wersji telewizyjnej.
Redakcja muzycznej telewizji STARS.TV przygotowała gratkę dla słuchaczy radiowej Trójki, którzy w ostatnich dniach przeżywają trudne chwile związane z zamieszaniem w ich ulubionej stacji. W geście prostu przeciw cenzurowaniu kultowej Listy Przebojów Trójki, ze stacji odeszło wielu cenionych dziennikarzy, wśród nich m.in. Marek Niedźwiecki, Piotr Kaczkowski czy Piotr Metz.
"W ramach ukłonów dla koleżanek i kolegów Trójki (bo to po prostu kawał historii polskiej radiofonii!) w najbliższą niedzielę 24 maja w STARS.TV od godziny 12.00 program pod tytułem >>26 Top wszech czasów<<. (...) Zabrzmi genialna muzyka i to jest najważniejsze" - zapowiada Mariusz Wójcicki, szef kanału Stars TV.

"Top wszech czasów" to jedna z najbardziej znanych audycji radiowej Trójki. Raz w roku, przez wiele godzin, na antenie stacji prezentowana jest lista 100 piosenek w historii muzyki, które cieszą się wśród słuchaczy największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory. Pomysłodawcą listy, której pierwsze notowanie miało miejsce w 1994 roku, jest Marek Niedźwiecki.

W tym roku na radiowej antenie odbyła się 26 edycja "Top wszech czasów". W tegorocznym podsumowaniu pierwsze trzy miejsca zajęły utwory: "Bohemian Rhapsody" Queen, "Child in time" Deep Purple oraz "Riders on the storm" The Doors.

Na antenie STARS.TV będzie można posłuchać pełne notowanie ostatniego "Topu wszech czasów". Niestety nie wszystkie 100 utworów w wersji obrazkowej. W przypadku utworów do których stacji nie udało zdobyć się teledysku udostępnione zostanie samo audio.

Emisja listy "26 top wszech czasów" w niedzielę (24 maja 2020 roku) od 12.00 do 22.00 na antenie STARS.TV

Kanał STARS.TV dostępny w niekowanym przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13C [13,0°E]) oraz w ofertach operatorów płatnej telewizji (m.in. Cyfrowy Polsat, Platforma Canal+, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Inea, Netia). Stacja dostępna jest także w naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) - lokalne multipleksy w Chojnowie (MUX L1 kanał 38), Rybniku i Ornotowicach (MUX L2 kanał 47) oraz Częstochowie, Kamieńsku, Tomaszowie Mazowieckim i Łodzi (MUX L3 kanał 36).

Komentarze (1 - 6 z 6)

brawo!
 8  
Jeszcze gdyby Stars TV zatrudniło Marka Niedźwieckiego do tego.
A już świetnym posunięciem by było gdyby Marek Niedżwiecki dostał swoje pasmo z listą przebojów i to byłby news.
Kultowa Lista Przebojów z Trójki byłaby emitowana live w tv.
Sądzę że by TV Stars zyskało dużo widzów
 12  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jakby ten Niedźwiecki był w stars tv to ja bym tej stacji nie oglądał. Wystarczy jak nie dopuszczal w latach 80 tych wielu wykonawców na antenie 3 programu . Won z Niedzwieckim
 42  
Da się w Trójce wyemitować film Zenek? Tak tylko pytam.
 12  
@Rafal2
wez zaklej sobie galy tasma klejaca
 11  
@wujekdobrarada a może czaskoski dobrarada -specjalista od taśm :D:D:D
 9