Karol Przygoda25.05.2020 (23:45)9 komentarzy

Forum Media2 kończy 14 lat (wideo)

Co prawda czternaste urodziny, to żaden okrągły jubileusz, jednak dla Forum Media2 i jego użytkowników to powód do świętowania. Wydawać się może, że media społecznościowe wygryzły archaiczne poniekąd grupy dyskusyjne. Otóż nie. Trzymamy się świetnie :)
14 lat Forum Media2.pl
Mam poczucie, że to było całkiem niedawno, a jednak minęło już prawie półtorej dekady. Dokładnie 25 maja 2006 roku informowaliśmy Was o uruchomieniu Forum Media2 - miejsca przyjaznego czytelnikom, za którego treści odpowiedzialni są wyłącznie użytkownicy. Warto dodać, że forum powstało dzień przed wspomnianą publikacją, dogrywane były wszystkie szczegóły techniczne.
Forum Media2.pl w 2007 roku
Forum Media2.pl w 2007 roku
Historia Forum Media2 jest naprawdę niesamowita. Powstało na zgliszczach innych projektów, które z różnych losowych przyczyn były kasowane, zmieniane, zapomniane. Jest to temat na całkiem osobny tekst, jednak ciekawscy mogą poczytać o tym tutaj. Dziś już mało kto o tym pamięta, bo na przestrzeni lat zmieniało się wiele - użytkownicy przychodzili, odchodzili, część jest z nami od początku, część od kilku lat, a jeszcze inni od paru miesięcy. A tu ktoś z mediów do nas zajrzał, ktoś się powołał, a i zdarzało się, że na forum pojawił się jakiś 'exclusive news', który za kilka godzin wałkował pewien wirtualny portal udając, że cynk spadł z kosmosu. Spoko, wiemy swoje ;)

Forum Media2 2020 - strona główna
Forum Media2 2020 - strona główna
Każdy rok podnosi poprzeczkę merytorycznej dyskusji, staliśmy się forum nie tylko "ogólnomedialnym", bo zainteresowanie użytkowników przekierowało się na konkretne audycje telewizyjne, jednak dalej nie zapominamy o internecie, radiu czy prasie :) Jeśli chcesz obejrzeć jakiś ciekawy program w telewizji, poczytaj wpierw o nim na Forum Media2 - oczywiście zdanie naszych użytkowników nie jest jedynym słusznym, jednak kto przed obejrzeniem filmu nie sprawdza jego ocen na Filmwebie? No i właśnie. Poczytaj, potem może zobacz program [o ile Cię zainteresuje], a ostatecznie sam(a) wydaj werdykt na forum. Cała zasada :)

mChat na Forum Media2
mChat na Forum Media2
Ale co najważniejsze i co uwielbiam. Zgrana ekipa. Wielu z nas zagląda tu codziennie, niektórzy po kilka razy. Nie bez powodu uruchomiliśmy czat na stronie głównej - pozwala na swobodną, często nawet wesołą dyskusję. To taki nasz własny wewnętrzny Twitter, w którym luźno wymieniamy się opiniami, linkami, ciekawostkami, co sprawia, że atmosfera na Forum Media2 jest weselsza, dynamiczniejsza i - co istotne - dalej merytoryczna ;)

Jakby ktoś nie wiedział o czym gadam... zapraszam na Forum.

Czego sobie życzyć na kolejne lata? Wytrwałości, niezmienności i jakości. Tak uważam. A co uważają Ci, o których rozmawiamy na Forum? Zobaczcie sami. Ja jako Administrator Forum serdecznie Dziękuję!

Komentarze (1 - 9 z 9)

Gratulacje :) Ja jestem z Media2 jakieś 10 latek :)
Tak było i już nie wróci 26.05.2020 (6:37:50)
 4  
Gratulacje!

Rozwijajcie się nadal, nigdy nie dajcie się kupić Solorzowi ;-) (który skupuje wszystko co się da)

Mniej cenzury :-) (wielokrotnie komentarze są usuwane, choć nie były wulgarne, nikogo nie obrażały, jedynie opisywały subiektywne uczucia odnośnie nowinek technicznych).

Więcej ciekawych artykułów i częstszych aktualizacji.

Dla komentujących - mniej polityki, od tego są inne portale.
 4  
Tak dalej,tylko mniej reklam wyskakujących
 4  
mamy 14 lat ?

To się nadaje do programu "Nastoletnie mamy".
Nieładnie, poniżej 14 lat, to niezgodne z prawem :-)

Żartowałem. Najlepszego !
 3  
Nawet szmata to docenia :) Gratulacje.
 5  
Wszystkiego Najlepszego
 6  
SUPER
 4  
Pamiętajcie, że to Forum Media2 świętuje urodziny, nie portal Media2.pl
 2  
Wow ile znanych osób złożyło Urodzinowe Życzenia. Również się do nich dołaczam i Życzę Wszystkiego Najlepszego!!! I co dzień aktualizacji newsów!
 3