Łukasz Szewczyk26.05.2020 (18:06)4 komentarze

Cartoon Network podejmuje wyzwanie i nagrywa swoją rapową szesnastkę (wideo)

• Bohaterowie Cartoon Network lubią pomagać innym
• Uwielbiający nowe wyzwania Gumball przedstawił światu nagranie "Gumball x #hot16challenge2".
Cartoon Network podejmuje wyzwanie i nagrywa swoją rapową szesnastkę
W popularną i działającą na rzecz walki ze skutkami pandemii akcję #hot16challenge2 włączają się nie tylko raperzy i znane osobistości ze świata kultury. Kreskówkowe postaci też podjęły to wyzwanie! Cartoon Network Squad z Gumballem na czele pokazuje swoje wsparcie dla inicjatywy i... łapie za majka! Bohater udowadnia, że ma nie tylko smykałkę do wpadania w zabawne tarapaty, ale również do składania rymów.
- Lubię nosić maskę, bo z maską mi do twarzy! Załatwmy ich też trochę dla polskich lekarzy. Hej lekarze i lekarki, pielęgniarze, pielęgniarki, ratownicy, farmaceuci, naukowcy wielkie dzięki! - rapuje uwielbiana przez najmłodszych postać w odpowiedzi na nominację Patrici Kazadi. Za sprawą publikacji tego nagrania stacja włączyła się oficjalnie w akcję charytatywną "Beef z koronawirusem #hot16challenge" organizowaną przez Solara wraz z Fundacją Siepomaga.pl i dołożyła swoją cegiełkę do zbiórki.


W ciągu ostatnich miesięcy Cartoon Network wielokrotnie inicjował działania mające na celu wsparcie rodziców i dzieci w czasie pandemii. W maju wystartowała akcja #CNTogether - stacja wprowadziła do emisji nowe rozrywkowo-edukacyjne treści, a także udostępniła darmowe materiały i pomysły na pobudzające kreatywność i domowe aktywności. Natomiast w spocie "Zdrowo żyj, ręce myj" ulubieni bohaterowie przekonywali, że dobre nawyki są proste i przyjemne - za pomocą piosenki pokazali w jaki sposób codziennie można chronić siebie i innych przed zarazkami.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Zaje...iści są. Nie dość, że Gumball to kreskówka wszechczasów na Cartoon Network to jeszcze złożyli fajne rymy żeby pomagać i na końcu wywołali do wyzwania Nickelodeona. Ciekawe czy Nick podejmie wyzwanie? ;)
 1  
Supeeeer
 0  
Niestety, od kiedy tylko 6 kresek klepią na krzyż, kontent Cartoona jest dziś godny massive facepalmu. Nic więc dziwnego, że Gumball to jeszcze jakaś kreska którą znam.
 1  
Byleby Spongebob'owi nie uschło... w gardle. ×D
 0