Łukasz Szewczyk27.05.2020 (8:04)5 komentarzy

"Terminator: Mroczne przeznaczenie", "Mayday", "Playmobil: Film", "Królowa kier" - czerwiec w Canal+ Premium

• Premiery czerwca w Canal+ Premium
• Wśród filmowych premier m.in. "Mayday", "Terminator: Mroczne przeznaczenie", "I tak cię kocham", "Playmobil: Film", "Grzeszni chłopcy", "Królowa kier"
• Nowe seriale i koncerty
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Filmowe premiery Canal+ Premium rozpocznie thriller szpiegowski "Pająk w sieci" (5 czerwca), który swoją charyzmą uświetnia obsadzony w roli głównej Ben Kingsley jako tajny agent na usługach Izraela. Następnie "Złodziej i oszustka" (6 czerwca), czyli Theo James i Emily Ratajkowski w rolach kryminalistów, którzy przygotowują wielki skok. Czy wilki mogą żyć w zgodzie z owcami? Odpowiedź na to odwieczne pytanie będzie można znaleźć w mądrym i zabawnym filmie animowanym "Wilk w owczej skórze 2" (7 czerwca)

Izrael i Stany Zjednoczone łączą siły, aby uratować pilota przetrzymywanego na terenie Syrii. Wśród premier kontynuacja głośnego filmu "Jarhead", czyli "Jarhead: Prawo powrotu" (12 czerwca). Bigamia to nie bułka z masłem - to ciężka praca, która wymaga zręczności i konsekwencji. Będzie się można o tym przekonać w polskiej komedii cwaniacko-małżeńska "Mayday" (13 czerwca) z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Z kolei "I tak Cię kocham" (14 czerwca) to komedia o trudnej relacji pakistańskiego standupera i amerykańskiej studentki.
Uciekająca panna młoda, w przerażeniu podwijająca obryzganą krwią sukienkę - "Zabawa w pochowanego" (19 czerwca) to wyborna zabawa w kino grozy. W czerwcu Canal+ Premium ożywi świat zabawek filmie animowanym."Playmobil: Film" (20 czerwca). Z kolei w "Midsommar. W biały dzień" (20 czerwca) gdzieś w Szwecji, pośród zalanych słońcem i buchających zielenią krajobrazów, grupa Amerykanów śni koszmar na jawie. W repertuarze także porno, ecstasy i erotyczne zabawki, czyli komedia "Grzeczni chłopcy" (21 czerwca) o grzecznych chłopcach, którzy zabłąkali się do świata dorosłych.

Czy bestia może stać się człowiekiem? "Mustang" (26 czerwca) to dramat z Matthiasem Schoenaertsem w roli mężczyzny odsiadującego wyrok za brutalną napaść. Widzów czeka także festiwal destrukcji w najnowszej odsłonie widowiskowego cyklu science fiction "Terminator: Mroczne przeznaczenie" (27 czerwca). Z kolei "Królowa kier" (28 czerwca) to dramat o kobiecie w średnim wieku, która uwodzi młodego pasierba.

Od 4 czerwca Canal+ Premium rozpocznie emisję serialu kryminalnego "Odwet". Blond włosy i chłodna charyzma. Katherine Harlow, znana też jako Doris Quinn, piękność wyjętą z klasycznego kina noir, próbuje pomścić krzywdy wyrządzone jej przez brata i jego motocyklowy gang. Wśród serialowych premier mroczna produkcja o naturze zła oraz strachu - "Zbaw nas ode złego" (od 8 czerwca w Canal+ Seriale) Kilka osób łączy siły, by pozbyć się lokalnej zakały i w ten sposób otwiera wrota piekła.

Muzycznym wydarzeniem będzie "Ariana Grande Live in London" (7 czerwca). Księżniczka popu wystąpi razem z kobiecą orkiestrą. Jest to nagranie koncertu z 2018 roku, w trakcie którego artystka zaśpiewała zarówno utwory z albumu "Sweetener", jak i największe hity z poprzednich etapów swojej kariery. Stacja przygotowała także "Julia Pietrucha. Koncert+" (21 czerwca).

Poniedziałkowe pasmo dokumentalne Canal+ Premium w czerwcu upłynie pod hasłem "Ludzie sztuki". W ramach cyklu stacja pokaże takie filmy jak: "Jean Paul Gaultier. Szyk i krzyk" (1 czerwca), "ABBA Forever. Zwycięzca bierze wszystko" (8 czerwca), "Matangi/Maya/M.I.A. (15 czerwca), "PJ Harvey. A Dog Called Money" (22 czerwca) oraz "Ustrzelić mafię" (29 czerwca).

Komentarze (1 - 5 z 5)

Slabizna to mało powiedzieć. w ostatnich latach nastąpił upadek tego nadawcy.
 6  
Canal+ w ostatnim czasie ostro pikuje w dół... Utrata wytwórni filmowych, praw sportowych. Powoli staje się kanałem dla miłośników francuskiego kina klasy B i niszowych dyscyplin sportowych. Szkoda...
 3  
Pięknie. Będzie co oglądać :)
 1  
No lipa coraz gorzej,jak tak bedzie to sie nieoplaci,dwie premiery,w miesiacu,terminator,i dwie moze jeszcze,reszta lipa,klasy B,lepiej za ta kase,chyba wypozyczac filmy z VOD na zyczenie
Mariusz Tymosiewicz 28.05.2020 (9:47:42)
 1  
Koncert pietruchy kupili i chcą za to 50 zł na mies, niezle
 0