Łukasz Szewczyk27.05.2020 (9:24)brak komentarzy

"Kochany bajzel" w czerwcu na antenie FOX Comedy

• Nowy serial w "Kochany Bajzel" w komiczny sposób ukazuje realia życia na farmie
"Kochany bajzel"
Gdy para, która całe życie mieszkała w mieście, decyduje się przeprowadzić na wieś, możemy być pewni, że komiczne sytuacje pojawią się na każdym kroku. Szczególnie gdy jedno z nich panicznie boi się krów. "Kochany bajzel" to historia Rio i Mike'a, świeżo upieczonego małżeństwa z Nowego Jorku. Nieoczekiwanie Mike dostaje w spadku farmę w Nebrasce, co przewraca życie młodej pary do góry nogami. Małżeństwo decyduje się rzucić wszystko i przeprowadzić na farmę, mimo że żadne z nich nigdy nie mieszkało poza miastem. Ich wyobrażenia o spokojnym życiu na uboczu nie mają jednak nic wspólnego z realiami czekającymi na farmie. Bardzo szybko para przekonuje się, że decyzja o przeprowadzce zmieni ich życie w jeden wielki bałagan. Mimo przeciwności, decydują się jednak osiedlić na farmie i z bardzo zaniedbanego gospodarstwa stworzyć nowy dom.
Lake Bell, która wciela się w Rio, opowiedziała, dlaczego niektórzy mieszkańcy miast, tacy jak bohaterowie serialu, decydują się na porzucenie dotychczasowego stylu życia: - Mam marzenie o porzuceniu miasta, wielu moich przyjaciół również. Świat jest teraz szalony we wszystkich aspektach naszego społeczeństwa. Istnieje wiele bardzo kontrowersyjnych i trudnych do przełknięcia tematów, na które musimy codziennie zwracać uwagę. Marzę o odcięciu się, zwłaszcza odkąd nasze umysły są tak nierozerwalnie związane z technologią. To taka fantazja, pragnienie odłączenia się i pozostawienia wszystkiego

W serialu występują: Lake Bell (Rio), Dax Shepard (Mike), Pam Grier (Constance), Ed Begley Jr. (Rudy), JT Neal (Jacob), David Koechner (Beau Bowman) oraz Lennon Parham (Kay Bowman).

Emisja serialu "Kochany bajzel" od poniedziałku do piątku od godziny 19:20 po dwa odcinki (od 3 czerwca 2020 roku) na antenie FOX Comedy.