Łukasz Szewczyk27.05.2020 (12:27)brak komentarzy

"Ligowy weekend". Wraca piątkowy dodatek do Przeglądu Sportowego

• W piątek (29 maja 2020 roku) wraca "Ligowy weekend", popularny wśród kibiców dodatek do Przeglądu Sportowego.
Ligowy weekend w Przeglądzie Sportowym
- Przerwa w polskiej ekstraklasie trwała od 8 marca. Teraz piłkarze dokończą sezon, ale już w innych okolicznościach. Na pewno kibice stęsknili się już za wiadomościami na temat swoich ulubionych drużyn. My wychodzimy im naprzeciw. W "Ligowym weekendzie" znajdą informacje na temat całej najbliższej kolejki ekstraklasy, statystyki i wywiady. Po przeczytaniu z całą pewnością będą idealnie przygotowani merytorycznie do restartu ekstraklasy - mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.
16-stronicowy "Ligowy weekend" ukazuje się w piątki. Wraz z gazetą, która tego dnia ma 32 strony kosztuje 3,70 zł. Powrót dodatku spowodował niewielkie zmiany w cyklu wydawniczym. Już od tego tygodnia "Przegląd Sportowy Historia" (12 stron) wraca do wydania czwartkowego.

- W "PS" Historia tym razem skoncentrowaliśmy się na tragicznych wydarzeniach z 1985 roku. 29 maja, 35 lat temu na stadionie Heysel odbył się finał Pucharu Europy Juventus - Liverpool. Przed spotkaniem doszło do starć między angielskimi i włoskimi kibicami, w wyniku których śmierć poniosło 39 osób. W barwach "Starej Damy" występował wówczas Zbigniew Boniek i to jego zespół wtedy triumfował, ale nikt z tego sukcesu się nie cieszył - dodaje Paweł Wołosik.

Bez zmian w sobotnio-niedzielnej gazecie pozostaje "Magazyn Lig Zagranicznych".