Łukasz Szewczyk29.05.2020 (13:06)brak komentarzy

Finał piłkarskiego Pucharu Austrii na żywo w Eleven Sports

• Zmiany w weekendowej ramówce Eleven Sports
Finał Pucharu Austrii
W piątkowy wieczór widzowie Eleven SPorts będą mogli obejrzeć finał piłkarskiego Pucharu Austrii, w którym SC Austria Lustenau zmierzy się z Red Bull Salzburg. Stawką tego spotkania będzie pierwsze cenne trofeum piłkarskie w Europie po przerwie w rozgrywkach spowodowanej pandemią koronawirusa.
Na Wörthersee Stadion w Klagenfurcie zapowiadają się spore emocje, bo klub z Salzburga to obrońca Pucharu Austrii oraz zdobywca mistrzostwa kraju w sześciu ostatnich sezonach, a ambitny zespół z Lustenau to drugoligowiec, który jest rewelacją obecnej edycji UNIQUA ÖFB-Cup i dopiero drugi raz w swojej ponad stuletniej historii wystąpi w finale. Wygra faworyt czy dojdzie do wielkiej sensacji?

Jedną z atrakcji meczu będzie snajperski pojedynek Ronivaldo po stronie Austrii Lustenau z Patsonem Daką w barwach RB Salzburg. Ten pierwszy zdobył w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 23 bramki, a drugi ma na koncie 20 trafień.

Transmisja finał Pucharu Austrii (UNIQUA ÖFB-Cup): SC Austria Lustenau - Red Bull Salzburg w piątek (29 maja 2020 roku) o godzinie 20.35 na antenie Eleven Sports 2. Komentują: Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak

O pozostałych propozycjach weekendu w Eleven Sports informujemy TUTAJ.