Łukasz Szewczyk29.05.2020 (13:20)10 komentarzy

MTV Dance zmienia się w Club MTV

• Kolejne zmiany w portfolio kanałów Grupy MTV w Polsce
Club MTV
W poniedziałek (1 czerwca 2020 roku) na polskim rynku telewizyjnym kanał MTV Dance zmieni się w Club MTV. Stacja nadal będzie prezentowała hity elektronicznej muzyki tanecznej.
Kanał Club MTV na terenie Polski dostępny będzie w ofertach operatorów płatnej telewizji, głównie w sieciach kablowych.

Komentarze (1 - 10 z 10)

w HD?
https://www.youtube.com/watch?v=ycN5FKVMclA 29.05.2020 (14:11:17)
 4  
"MTV Dance zmieni się w Club MTV. Stacja nadal będzie prezentowała hity elektronicznej muzyki tanecznej." .... czyli nic się nie zmieni oprócz nazwy.
 10  
nowa nazwa, logo i oprawa graficzna. Identycznie było z MTV Dance w UK. I poza tymi zmianami nic poza tym. W kółko wałkowane te same nowe klipy (tak z 30) pomieszane z klasykami (też w kółko te same jakieś 30). Marka MTV to totalne dno.
 10  
Stacje muzyczne bezlitośnie przegrywają z serwisami streamingowymi.
 3  
kiedy zmienią grafikę na pozostałych MTV, bo ponad 3 lata to za długo jak na tak obecną fatalną nieczytelną grafikę
 5  
Mam nadzieję, że to będzie pójście w kierunku brytyjskiego club MTV, które nadaje o wiele lepsze bloki muzyczne, niż wschodnioeuropejskie MTV Dance.
 6  
@dj_ear
Obawiam się, że poza oprawą graficzną nic sie nie zmieni. Wersje paneuropejskie niestety, poza tym, że nie nadają reklam, prezentują kilka utworów powtarzanych w kółko, w sztywnej ramówce, która nie ulega większym zmianom. Przykładem może być MTV Rocks, jak słucham na nim muzyki, to w ciągu kilku godzin znam całą playlistę na pamięć. Z kolei wersja brytyjska prezentuje ciekawe bloki tematyczne i ma w swojej ofercie o wiele więcej utworów.
 5  
Niech te kanały tematyczne MTV w końcu się pojawia w cyfrowym Polsacie i Canal +
 6  
Kiedy będzie ten kanał w ofercie platform satelitarnych? mtv rock jest..
Po likwidacji VIVY i zmianie MTV 24 music, jest spora luka..
 1  
"MTV Dance zmieni się w Club MTV. Stacja nadal będzie prezentowała hity elektronicznej muzyki tanecznej." .... czyli nic się nie zmieni oprócz nazwy.
Cóż w tym dziwnego. Jak o korporacji nic nigdzie nie piszą i mówią to się zmienia logo, nazwę, albo oprawę graficzną. Oczywiście nie zmieni to śladowej oglądalności kanałów MTV.
 0