Łukasz Szewczyk01.06.2020 (13:22)2 komentarze

"Skanalizowani" w Canal+ Premium. Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk przepytują gwiazdy

• Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk w rozmowach z gwiazdami polskiej kinematografii.
• Nietuzinkowa para "dziennikarzy" w oparach absurdu i z przymrużeniem oka odkrywa kulisy powstawania produkcji filmowych.
"Skanalizowani" w Canal+ Premium
Nietuzinkowa para "dziennikarzy" w oparach absurdu i z przymrużeniem oka odkrywa kulisy powstawania produkcji filmowych. Na pierwszy ogień poszedł Sebastian Fabijański, który opowie o swoim udziale w "Legionach".
Format jest kontynuacją "Dozgonnych". Ta sama para prowadzących w marcu odkrywała kulisy serialu "Mały Zgon" w reżyserii Juliusza Machulskiego, a na ich pytania odpowiadali Piotr Grabowski, Julia Wyszyńska, czy Mirosław Haniszewski. A kogo jeszcze zobaczymy w "Skanalizowanych"? Kolejnym gościem będzie Adam Woronowicz, którego już 13 czerwca zobaczymy na antenie Canal+ Premium w komedii "Mayday".

Producentem "Skanalizowanych" jest Dominik Drzewiecki. Producentem wykonawczym Piotr Ziółek. Kierownikiem produkcji Zuzanna Zajdowska-Dryszel oraz Joanna Zińczuk. Reżyserią zajęła się Beata Harasimowicz, która wraz z Zuzanną Dobrucką-Mendyk, Michałem Kempą oraz Wojciechem Fiedorczukiem odpowiadają również za scenariusz. Realizacja TV Jarosław Budner. Montaż Szymon Tarwacki.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Fantastyczni goście. Mój typ humoru.
 2  
„Raperzy rozumiem, ale ... Fabijański”
 6