Łukasz Szewczyk01.06.2020 (13:33)13 komentarzy

Duże wzrosty oglądalności głównych kanałów informacyjnych w maju. Liderem TVP Info

• W czasie epidemii koronawirusa główne kanały notują duże wzrosty oglądalności
• Liderem TVP Info, który nieznacznie wyprzeda TVN24
Studio TVP Info
W maju 2020 roku liderem wśród telewizji informacyjnych w Polsce jest TVP Info. Kanał oglądało średnio ponad 347,3 tys. widzów (5,28 proc. udziału), zajmując piąte miejsce wśród najpopularniejszych kanałów TV w Polsce. W porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej stacja notuje wzrost o 114,5 tys. widzów.
Z kolei TVN24 oglądało średnio 340,9 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 5,18 proc. Kanał notuje wzrost o 72,3 tys. widzów w ujęciu rocznym. Stacja plasuje się na szóstym miejscu wśród Top 20 stacji TV.

Z kolei kanał Polsat News oglądało średnio ponad 118,9 tys. widzów (1,81 proc.). Stacja zanotowała w wzrost o ponad 53,2 tys. widzów w ujęciu rocznym. Jednocześnie stacja znalazła się na 12 miejscu wśród najpopularniejszych kanałów w Polsce.
Dane: Nielsen Audience Measurement i interpretacja własna

Komentarze (1 - 10 z 13)

TVP info nadaje naziemnie w całej POLSCE, z satelity (niekodowany) z każdego słupa nadawczego, każdego druta (kablówki) i ma, hehe 347,3 tys widzów :) a satelitarny, kablowy płatny, kodowany, nie naziemny TVN ma 340,9 tys widzów. Brawo TVP sukces jak sie patrzy! Chwalcie się. Dodam, że TVN24 jest badziewiasty na maksa. Powód do dumy, uuuuuu.
 46  
TVP INFO i Disco Polo na TVP2 to główna rozrywka dla "ciemnego ludu" który kupi wszystko. Tak mawia prezes telewizji Kurski

To świadczy o totalnym wypraniu mózgów przez publiczną telewizję.

Ten naród nie ma już żadnej przyszłości. Od pięciu lat pikujemy w dół, a z oddali dochodzi głos "Pull up, pull up, terrein ahead".

Jak jeb***** o ziemię to się nie pozbieramy, Słuchajcie dalej na TVP info, jak polska świetnie sobie radzi z pandemią, że zielona wyspa, że niemcy nam zazdroszczą, że unia wtrąca się w polskie prawodawstwo, że wszyscy są źli tylko PIS dobry i sprawiedliwy itp..

Po wyborach się przekonacie , jak wam dowalą 32 nowe podatki na nierobów i patole ...
 48  
Te dane powinny być w odniesieniu do dostępności kanału dla normalnego widza.
Wiadomo, ze TVP Info jest ogólnie dostępne gdzie TVN24 czy Polsat NEWS sa kodowane.

Bardzo nieprofesjonalne podejście do wyliczeń
 47  
I juz bedzie kolejne info w wiadopismosciach o 19:30 :D
 47  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Zarówno jeden jak i drugi kanał są siebie warte. Ten sam poziom propagandy, tylko w różne strony (TVP Info w prawo, TVN 24 w lewo).

Nie oglądam ani jednego, ani drugiego i jestem spokojniejszy. Polsat News kiedyś starał się być neutralny politycznie, ale teraz też słychać tam skręt w prawo. Szkoda czasu na te wszystkie kanały pseudoinformacyjne.
 48  
Zakodujcie TVP Info naziemnie i sat, wtedy pogadamy o oglądalności. :)
 46  
447k kontra 440k. Różnica znikoma a jeśli wziąć pod uwagę to, że TVN24 to stacja płatna to mamy ogromną przewagę. W grupie komercyjnej pewnie Polsat News dogania TVP Info
 44  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Tvnarzekajaca24
 50  
Domagamy się odkodowania TVN24 i Polsat NEWS. Wręcz żądamy.
 2  
Zarówno jeden jak i drugi kanał są siebie warte. Ten sam poziom propagandy, tylko w różne strony (TVP Info w prawo, TVN 24 w lewo).

Nie oglądam ani jednego, ani drugiego.
No widać, że nie oglądasz. Bo wypisujesz straszne głupoty :)
 46