Łukasz Szewczyk02.06.2020 (18:05)brak komentarzy

TV Puls zapowiada trzeci sezon serialu "Rodzinny interes"

• W lipcu TV Puls rozpocznie zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Rodzinny interes".
• Serial ukazuje perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego.
Serial "Rodzinny interes"
Bohaterami serialu TV Puls "Rodzinny interes" są dwie rodziny, które nie tylko się przyjaźnią ale również prowadzą wspólny biznes. Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) są właścicielami warsztatu samochodowego "Majewski i Wrzosek", a ich żony - Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) prowadzą salon fryzjerski "Bella Ella". W warsztacie pracuje niezastąpiony duet mechaników: Bronek (Roman Szczeblewski) i Dawidek (Patryk Janas), księgowość prowadzi Viola (Magdalena Modra-Krupska), zagląda tu też Dariusz Witter (Dariusz Kordek) - brat Ryśka. Znaczącą rolę w serialu odgrywa ekscentryczna ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska) oraz jej siostra Bożena (Marta Klubowicz) - odnaleziona po latach matka Wojtka.
Każdy odcinek przedstawia losy głównych bohaterów oraz inną historię klientów salonu i warsztatu - czasem zabawną, czasem kryminalną a niekiedy nawet mrożącą krew w żyłach.

W trzecim sezonie, do którego zdjęcia startują w lipcu, nie zabraknie emocjonujących wątków oraz nowych bohaterów. Jednym z nich będzie nowy pracownik salonu "Bella Ella", kryjący tajemniczą przeszłość. Ela i Jola zmierzą się z małżeńskimi zawirowaniami, a Viola - z burzliwą przeszłością. Również Dawidek i Bronek będą przeżywali miłosne perypetie.

Producentem wykonawczym serialu jest Outset Films.

W oczekiwaniu na premierę nowych odcinków, TV Puls zaprasza obecnie na emisje powtórkowe pierwszego i drugiego sezonu - codziennie od poniedziałku do piątku od 16.00. Dodatkowo na fanpage serialu widzowie mogą m.in. porozmawiać z aktorami na live chatach i obejrzeć internetowy miniserial "Rodzinny interes poza kamerą".