Łukasz Szewczyk02.06.2020 (18:23)4 komentarze

PPV: Gala FEN 28: Lotos Fight Night w Cyfrowym Polsacie i Ipli za 29 zł

• Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy platformy Ipla mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 28: Lotos Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2020 roku.
• Cena realizowanego w systemie "pay-per-view" (PPV) wydarzenia to 29 zł.
fen28
Po przerwie spowodowanej pandemią powracają odbywające się na żywo wydarzenia sportowe. Jednym z pierwszych, jakie będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy IPLI, będzie przeprowadzona bez udziału widzów gala FEN 28, która pierwotnie miała odbyć się w marcu 2020 roku.
Najlepszy zawodnik FEN bez podziału na kategorie wagowe, Mateusz "Chińczyk" Rębecki (10-1, 5 KO, 4 SUB) po raz czwarty stanie w obronie tytułu mistrza w kategorii lekkiej, jego przeciwnikiem będzie mający aż 30 zwycięstw na swoim koncie Fabiano "Jacarezinho" Silva (30-12,11 KO, 12 SUB). Po udanym ubiegłorocznym debiucie w gali FFF 1, po raz pierwszy w federacji FEN wystąpi Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO), a jego przeciwnikiem będzie Piotr Szeliga (0-0). Do walki o mistrzowski pas kategorii ciężkiej staną: znany z KSW Oli "Spartan" Thompson (20-12, 12 KO, 4 SUB) oraz niebezpieczny Szymon Bajor (20-8, 8 KO, 9 SUB). Rywalem jednego z najlepszych zawodników kategorii półciężkiej - Marcina Wójcika (12-7, 5 KO, 5 SUB) będzie waleczny Rafał Kijańczuk (8-2, 8 KO). Legendarny Igor Pokrajac (29-14, 16 KO, 9 SUB) podejmie jednego z najbardziej bezwzględnych fighterów nad Wisłą, Michała "Masakrę" Kitę (18-11-1, 10 KO, 5 SUB). Kolejnym debiutującym w FEN wojownikiem będzie pochodzący z Wrocławia Kacper Koziorzębski (5-2, 3 KO), a jego przeciwnikiem - ulubieniec wszystkich sympatyków federacji - Szymon "Lutador" Dusza (8-4, 6 KO, 1 SUB). Nokautujący Marcin Sianos (4-4, 4 KO) zmierzy się z zawodnikiem Rio Grapling Wrocław - Adamem Pałaszem (4-0, 3 KO, 1 SUB). Niepokonany w FEN Łukasz Charzewski (8-1, 2 KO, 2 SUB) podejmie jednego z najzdolniejszych polskich wojowników młodego pokolenia, Kacpra Formelę (9-3, 3 KO, 3 SUB). Były mistrz FEN oraz czempion DSF Kickboxing Challenge - Dominik Zadora (23-8) spotka się z jednym z najlepszych zawodników w Polsce specjalizujących się w K-1 w kategorii wagowej do 77 kilogramów - Piotrem Sokołem (15-7). Podczas gali swoje umiejętności pokaże również płeć piękna -Sylwia Firlej (0-0) oraz Anita Bekus (2-1, 1 KO), obie panie wystąpią w kategorii muszej.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę (13 czerwca 2020 roku) o godz. 18.30 przygotowanym specjalnie dla widzów studiem gali.

Jak zamówić?
Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów: przez SMS o treści, w internetowym Centrum Obsługi Klienta w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta oraz w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Galę FEN 28 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników na całym świecie w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem.

Komentarze (1 - 4 z 4)

kogoś tu postraszyło..
 4  
Normalna cena za dobre widowisko. Cena przeciętnej flaszki.
 5  
Za darmo bym tego nie oglądał.
 2  
Ja już na Orlenie i Lotosie zaplaciłem, nie wiem dlaczego mam płacić 2 raz?
 1