Łukasz Szewczyk05.06.2020 (13:05)1 komentarz

Nowe kanały w sieci TOYA. Wśród nich Eleven Sports w 4K

• TOYA wzbogaca ofertę telewizyjną o dwa nowe kanały, a kolejne dwa zamienia na wersję HD
Do czterech dotychczasowych kanałów z grupy Eleven Sports dołącza wersja 4K kanału Eleven Sports 1. Będzie ona dostępna dla Abonentów pakietu Bogatego oraz Tematycznego a'la carte, na poz. 443, a przez najbliższe 30 dni (do 4 lipca) oglądać mogą go wszyscy Abonenci TOYA i sieci partnerskich bez dodatkowych opłat.
Kolejną nowością jest Polsat Rodzina HD, umieszczony na poz. 115 w pakiecie Oszczędnym.

Włączenie kanału Eleven Sports 1 w jakości 4K, zbiega się z wznowieniem piłkarskich rozgrywek ligowych w Europie i co najważniejsze, z planowanym, ponownym uruchomieniem transmisji z wyścigów Formuły 1. Z kolei w Polsat Rodzina znajduje się szeroka oferta programów adresowanych do trzech pokoleń - od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów. To stacja dla wszystkich widzów, bez względu na miejsce zamieszkania.

Ponadto dotychczasowe wersje SD kanałów Polonia 1 i Polsat Seriale zostają zamienione na HD.

Powyższe działania są elementem wspierającym, rozpoczętą w czerwcu promocję "Korzystne łączenie usług". Jednym z głównych jej elementów jest udostępnienie na 3 miesiące bez opłat, wybranych pakietów Tematycznych i Premium, dla zamawiających dowolny pakiet bazowy telewizji cyfrowej (poza Naziemnym+). Akcja potrwa do końca wakacji.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A UPC tradycyjnie cisza
 4