Łukasz Szewczyk06.06.2020 (11:51)11 komentarzy

W czerwcu rozpocznie nadawanie TVP Kultura 2. Co w ramówce?

• Telewizja Polska zapowiada uruchomienie nowego kanału streamingowego TVP Kultura 2
• Start przed wakacjami. Co w ramówce?
Oprawa TVP Kultura - sygnał kontrolny
Redakcja TVP Kultura na tegoroczne lato zapowiada premiery filmowe i muzyczne, przez spektakle teatralne i operowe, po weekendy tematyczne i interesujące seriale. Na antenę powrócą znane programy publicystyczne. Nie zabraknie nowych formatów i kontynuacji premierowych pozycji, które pojawiły się na naszej antenie wiosną.
Jedną z wakacyjnych propozycji będzie nowy kanał streamingowy TVP Kultura 2. Stacja wystartuje w piątek - 26 czerwca 2020 roku i będzie dostępny online, w tym na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Program TVP Kultura 2 będzie można oglądać na stronie streamingowej Telewizji Polskiej - TVP Stream, między godziną 12.00 a 24.00. Dzięki pasmu "Kulturalne wakacje" widzowie poznają różne regiony Polski. W cyklu "Kultowej Kultury" wyemitowane zostaną słynne polskie filmy i seriale, takie jak "U Pana Boga za piecem", "Alternatywy 4" czy "Zmiennicy". Dostępne będą propozycje filmowe dla dzieci i młodzieży. Wśród nich: "Pierścień i Róża", "Wakacje z duchami", "Dziewczyna i chłopak" oraz cykle "Animama" i "Od ucha do ucha". Nie zabraknie ciekawych koncertów i spektakli operowych oraz informacji ze świata kultury. Jeden z programów będzie dedykowany także wydarzeniom kulturalnym realizowanym przez artystów w sieci.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Bez sensu. Zamiast uruchomić transmisję internetową zwykłej TVP Kultury i innych kanałów TVP niedostępnych online, oni tworzą dla internetu jakąś TVP Kulturę 2, totalny bezsens.
 30  
Niech pokażą stare klasyki z lat 90: Słoneczna Włócznia, WOW, Tajemnica Sagali, Maszyna Zmian czy 100 Minut Wakacji
 13  
kanał powtórka - bez sensu
 5  
TVP Seriale 2 wystarczyło to nazwać.
 7  
Tvp powtórki
 7  
A wystarczyło TVP HD przemianować i po problemie :)
 3  
a w hbb tvp to będzie? oby nie działało to jak tv polonia w hbb tvp czyli pierwsze 2-3 sekundy może zadziała a potem obraz i dźwięk stoi w miejscu. Niby jest tv polonia w hbb tvp jest w streamingu a jednak w praktyce nie działa. Jak tak samo będzie w hbb tvp z tvp kultura 2 to się zdenerwuję trochę...
 0  
No przyznaje mamy po kilkaset, a w ostatnich dniach po prawie 600 zarażeń koronawirusem, ale inne kraje miały więcej.
 5  
Dlaczego w dalszm ciągu nie ma TVP Kultura w HD w nc+???
 4  
Wszystkie kanały powinny być kodowane z możliwością wybrania sobie tych, które chcemy. A tak płacę kasę za 200 kanałów z których oglądam 30. Abonament- haracz powinien być skasowany.
http://alejak.pl
 2