Łukasz Szewczyk15.06.2020 (14:30)12 komentarzy

Pakiet FilmBox Premium bez dodatkowych opłat w Cyfrowym Polsacie

• Cyfrowy Polsat udostępnił bez dodatkowych opłat pięć kanałów z pakietu FilmBox Premium: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse.
Odkodowany pakiet FilmBox w Cyforwym Polsacie
Na ponad dwa tygodnie (od 15 do 30 czerwca 2020 roku) abonenci telewizji satelitarnej (od pakietu Mini HD) oraz abonenci telewizji kablowej IPTV (od pakietu Rodzinnego IP) w Cyfrowym Polsacie otrzymali bezpłatny dostęp do oferty programowej kanałów FilmBox, w tym najlepszych seriali, hollywoodzkich hitów kinowych w gwiazdorskiej obsadzie i niezależnego kina artystycznego. Wśród nich są m.in. genialny serial "Młody papież" z Jude'em Lawem, nominowany do Oscara dramat "Sprzymierzeni" z Bradem Pittem i Marion Cotillard czy klasyka artystycznego kina wojennego "Rzym, miasto otwarte".

W "otwartym oknie" udostępnione są kanały: FilmBox Premium HD (pozycja numer 32) - oferta wielokrotnie nagradzanych filmów; FilmBox Extra HD (pozycja numer 141) - starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD; FilmBox Family (pozycja numer 33) - klasyka rozrywki dla całej rodziny; FilmBox Action (pozycja numer 54) - repertuar dla sympatyków kina akcji z dużą dawką adrenaliny; FilmBox Arthouse (pozycja numer 53) - jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata.

Pakiet FilmBox Premium w Cyfrowym Polsacie
Stworzony dla fanów kina pakiet FilmBox Premium jest dostępny w ofercie telewizji satelitarnej, telewizji kablowej IPTV oraz telewizji internetowej OTT w cenie 10 zł/mies. Pakiet dostępny jest z umową na czas nieokreślony, dzięki czemu możliwe jest włączenie go w dowolnym momencie. Z aktywną opcją ON THE GO z pakietu FilmBox Premium można korzystać również na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Wszystkie kanały filmowo-serialowe FilmBox, wchodzące w skład pakietu FilmBox Premium, dostępne są również w pakiecie Film z oferty operatora.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Zaraz dzbany napiszą, że tam nic ciekawego nie ma. Ale jednak kanały są bez reklam i są tam filmy różnorodne a nie tak jak na TVNach czy Polsatach te same klepane od lat hity.

Jedyne co to by mogli wszystkie swoje kanały podwyższyć do jakości HD. Bo to rzeczywiście wstyd nadawać w 576p
 18  
Powtórki cały czas powtórki i tak w kółko to najgorsze kanały filmowe że wszystkich na polskim rynki, nowe filmy bardzo rzadko.
 17  
bredny12 może jest i różnorodnie tylko szkoda że wciąż to samo na okrągło leci .
 18  
A dla OTT nie odkodują. Cinemax potrafią dać w pakiecie a FilmBox nie trudne wezmę je w Canal+ przez internet.Mogliby Canal+ Sport 3 i 4 dać w OTT ale pewnie nie dostana zgody
 6  
Oczywiście w zamian z C+S 3 i 4 w OTT CP Polsat Sport Premium w Canal+ przez internet
 1  
Tak naprawdę taki CanalPlus VOD w swoim pakiecie też daje gorsze filmy a resztę wrzuciło na pojedyncze Premiery za które trzeba zapłacić dodatkowo.
 5  
Na CPGO pakiet Filmbox również odkodowany.
 5  
Jedyne co to by mogli wszystkie swoje kanały podwyższyć do jakości HD. Bo to rzeczywiście wstyd nadawać w 576p
Dopóki u płatnych operatorów będą w ofercie kanały w SD dopóty płatni operatorzy będą mogli tylko pomarzyć o większej liczbie abonentów. A za 2 lata (max. do 30 czerwca 2022 roku) będzie w Polsce DVB-T2.
 1  
Przypominam, że FILMBOX ACTION oraz FILMBOX ARTHOUSE nadają reklamy w środku filmu. Czyli z 5 kanałów Filmbox aż 2 kanały Filmbox nadają reklamy.
 4  
FILMBOX ARTHOUSE nie nadaje reklam w trakcie filmów. i jest to najciekawszy kanał z tego pakietu jak i jeden z ciekawszych na polskim rynku tv. Chociaż w kółko leci tam to samo :)) Ale tak jest na wszystkich kanałach tego pakietu.
 6