Łukasz Szewczyk17.06.2020 (12:57)4 komentarze

Rozmowy "Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko?" na antenach Discovery Channel, TLC i Playerze

• Discovery Channel, TLC i Player wyemitują dwa odcinki specjalnej serii rozmów telewizyjnych na temat rasizmu systemowego mniejszości afroamerykańskiej i obecnej sytuacji w Ameryce.
• Dyskusję poprowadzi słynna amerykańska prezenterka i gwiazda stacji OWN, Oprah Winfrey.
"Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko?" / Fot. dzięki uprzejmości OWN: Oprah Winfrey Network
"Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko?" / Fot. dzięki uprzejmości OWN: Oprah Winfrey Network
W niedzielę (21 czerwca o godzinie 20.00) widzowie Discovery Channel oraz TLC będą mogli obejrzeć specjalne, dwuodcinkowe wydanie programu "OWN: Spotlight", zatytułowane "Oprah Winfrey: Co dalej, Ameryko?". Popularna prezenterka telewizyjna rozmawia o problemach i dylematach afroamerykańskich kobiety. Tym razem porusza kwestię rasizmu, który dotyka całą wspólnotę. 21 czerwca o godzinie 22.00 program zostanie również udostępniony użytkownikom serwisu player.pl.
W tym talk show, znanym z kanału OWN: Oprah Winfrey Network (należącego do rodziny Discovery), zobaczymy wyjątkowych gości: liderów, aktywistów i artystów reprezentujących czarną społeczność Ameryki, m.in. polityk i aktywistkę Stacey Abrams, nominowaną do Oscara producentkę filmową Avę DuVernay ("Jak nas widzą", "XIII poprawka", "Queen Sugar"), aktora Davida Oyelowo ("Selma"), dziennikarkę i zdobywczynię nagrody Pulitzera Nikole Hannah-Jones oraz profesor i pisarkę Jennifer Eberhardt.

Tematem dyskusji będzie dyskryminacja na tle rasowym. Goście odniosą się do tragicznej śmierci George'a Floyda, wydarzeń, które za sobą pociągnęła, akcji #BlackLivesMatter i obecnej sytuacji społeczno-politycznej w Stanach Zjednoczonych. Wspólnie z prowadzącą poszukają odpowiedzi na pytanie: jak dziś wygląda kwestia przestrzegania praw czarnej społeczności w Ameryce i jakie inicjatywy podejmuje się, a jakie powinno się podjąć by zmieniła się ona na lepsze.

Program produkuje kanał OWN: Oprah Winfrey Network. Producentkami są Oprah Winfrey i Tara Montgomery.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Oddac czarnym i Antyfie wladze i mamy drugie RPA,czyli bide i napady rabunki,rozne wyjazdy i zzakupy trzebe bedzie robic z odstawa,osiedla beda ogrodzone i pilnowane,tak lewacki bolszewizm doprowadzil RPA teraz moze byc USA
 3  
Oddać bydlakom z prawicy władze i mamy Korea Płn
 4  
Na piepszonym pleyer pewnie za 20 zeta i do tego w ciul reklam
 1  
witek444444,ja opieram sie na faktach baranku,w Korei Polnocnej,jest komunizm,pewnie tobie bliski,a jezeli chodzi o rase czarna,to przyklady kolonii,afrykanskich co sie stalo jak biali przestali rzadzic,syf bida gwalty rozbije,wojny,ta rasa nie potrafi rzadzic,taka prawda,moge wymieniac kraje kolonialne,jak prosperowali jak rzadzili biali i jak teraz,czy im sie zylo lepiej za bialch czy czarnych,no wwiadomo ,ze lepiej za bialch mimo to ,ze kolonie byly drenowane z surowcow,i nie tylko
 3