Łukasz Szewczyk18.06.2020 (12:30)1 komentarz

TVN7 kręci nowy sezon serialu "19+". Premiera jesienią.

• Twórcy serialu "19+" wrócili na plan zdjęciowy w Krakowie.
• Jesienią w TVN7 zadebiutują nowe odcinki programu, a fani będą mogli śledzić najnowsze przygody i perypetie ulubionych bohaterów
"19+" w TVN7
Jak zapowiada się jesienny sezon 19+? Twórcy zapowiadają, że będzie prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Czy Iwona i Irek, ulubiona para fanów serialu, mają jeszcze szansę? Iwona coraz bardziej zakochuje się w starszym, przystojnym lekarzu, a Irek odreagowuje rozstanie. Czy przyjaciele uratują Irka, który uważa, że rozsypuje się całe jego życie? Zuza zakochana do szaleństwa w Adrianie podstępem zdobyła jego miłość. Czy Adrian jej wybaczy, gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy zostawi dziewczynę, gdy okaże się, że Zuza jest w ciąży?

Tej jesieni oprócz radosnych chwil i miłosnych perypetii bohaterów czekają dramatyczne chwile i trudne pożegnania. Kogo zabraknie w ekipie przyjaciół? Czy odwieczne rywalki, Iwona i Mela, stawią wspólnie czoła przeciwnościom losu? To wszystko i więcej już we wrześniu na antenie Siódemki.
Za produkcję programu odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Marcin Głowacki, Anna Kowalska-Deptuła, Agnieszka Wróblewska-Łuczak, Dorota Nowakowska i Jan Siekierski.

Komentarze (1 - 1 z 1)

I znów pewnie wrzesien, pazdziernik i do końca listopada... pózniej 3 miesiace przerwy. W marcu zaczna i do polowy maja i koniec.Jakos inne seriale moga nadawac wrzesien-czerwiec bez przerwy i to z aktorami ktorzy graja w 3 roznych serialach, a tu się nie da...
 0