Łukasz Szewczyk18.06.2020 (12:49)3 komentarze

Polsat kręci 15 sezon programu "Nasz nowy dom". Premiera jesienią

• Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" wróciła na plan.
• Emisja 24 nowych odcinków planowana jest na jesień 2020 roku.
Katarzyna Dowbor - prowadząca "Nasz nowy dom" w Polsacie
Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia dla ponad 190-ciu rodzin. Niesamowite metamorfozy domów i mieszkań były zwieńczeniem traum, o których z bólem serca i łzami w oczach opowiadali bohaterowie programu. Już jesienią czekają nas kolejne poruszające historie polskich rodzin! W premierowych odcinkach odwiedzimy m.in. Kaszuby czy Nowy Sącz. W tym sezonie ekipa programu będzie świętowała również dwusetny odcinek. Nie zabraknie łez wzruszenia, dramatycznych zdjęć pokazujących warunki mieszkaniowe wielu polskich rodzin, opowieści chwytających za serce.
W nadchodzącym sezonie program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie sprawdzone trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy ekip Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Emisja premierowych odcinków 15. sezonu zaplanowana jest od września 2020 roku.

Program "Nasz nowy dom" na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Tja... generalny remont w 5 dni i kolejne 10 dni na poprawki!
 3  
poprawki to przez kolejny rok. poza tym ten remont ma wygladac w tv a nie byc dobrym ( stad najszybsze zakrywanie wszystkiego karton gipsem).
dwa jak biednej rodzinie którą nie stać bylo na ogrzewanie można zafundowac najdroższe ogrzewanie elektryczne w postaci mat grzewczych..
po trzecie -chciałbym zobaczyć te domy po dwóch latach użytkowania - czy zostały zapuszczone przez użytkowników.
 8  
Ja jeszcze nie mogę się doczekać odcinka w którym p. Dowbor powie:
"Wasz dom wymaga dużo pracy, a my mamy tylko 5 dni ale już podjęłam decyzję. Wiecie co... NIE wyremontujemy waszego domu."
 4