Łukasz Szewczyk18.06.2020 (13:36)4 komentarze

Rusza "Lato z Radiem 2020". Koncerty online, podróże, rozmowy z gwiazdami

• W pierwszy dzień kalendarzowego lata, w sobotę 20 czerwca 2020 roku, na antenie radiowej Jedynki tradycyjnie o godz. 9.00 zabrzmi radosna "Polka Dziadek", której sygnał od blisko 50 lat dla wielu słuchaczy oznacza początek wakacji.
Lato z Radiem 2020
Tegoroczne wakacje słuchacze radiowej Jedynki ponownie spędzą w towarzystwie swoich ulubionych dziennikarzy. Na pierwszą w tym roku, kultową audycję "Lato z radiem" zapraszają: Roman Czejarek, który powita słuchaczy z warszawskiego studia Programu 1 Polskiego Radia i Marta Januszewska, która odwiedzi Muzeum Puszczy Kampinoskiej.
Reporterzy radiowej Jedynki znów ruszą w Polskę, by odwiedzać najciekawsze turystycznie, historycznie i kulturowo miejsca w całym kraju. Trasa szlakiem "Turystycznej Listy Przebojów PL" obejmie kilkadziesiąt miejsc w całej Polsce, ale to, dokąd przyjedzie ekipa "Lata z radiem", zależeć będzie od głosowania słuchaczy w turystycznym plebiscycie.

Dziennikarze zachęcą do wysłuchania wzruszających rozmów w "Strefie gwiazd", której bohaterami będą m.in. osoby w szczególny sposób angażujący się w życie swoich lokalnych społeczności. W audycji jak zawsze pojawią się interaktywne konkursy. Chętni sprawdzą swój refleks w "Karuzeli z nagrodami", zmierzą się z zagadkami słownymi w popularnych "Skojarzeniach" i zaprezentują muzyczne talenty w konkursie "Zatańcz z nami Polkę Dziadek". Nie lada wyzwaniem będzie też zdobycie maskotki tegorocznej odsłony wakacyjnej audycji.

Kultowa audycja "Lato z Radiem 2020" na antenie radiowej Jedynki od poniedziałku do soboty w godz 9.00-12.00 (od 20 czerwca 2020 roku)

Podczas "Lata z radiem" nie zabraknie spotkań z artystami i koncertów. W każdy wtorek na stronach i w mediach społecznościowych Polskiego Radia o godz. 20.00 i w każdy piątek tuż po godz. 20.00 w audycji "Tu jest muzyka" na antenie radiowej Jedynki transmitowane będą występy najpopularniejszych polskich wykonawców, zapowiadane przez dziennikarzy muzycznych Programu 1 Polskiego Radia.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Super, bardzo się cieszę, słucham tej audycji od dziecka i zawsze mi się dobrze kojarzy. W zeszłym roku byłam na 2 koncertach. 2 lata temu audycja była najsłabsza dobrze że rok temu powrócono do wcześniejszej wersji.
 3  
Ta audycja była świetna ale kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu, czekało się na nią z utęsknieniem. Teraz to jedna wielka komercha, reklam więcej niż w tv na Polsacie.
 5  
Nic dodać nic ująć- a już po za tym to odkąd kacza hołota zapanowała też nad PR to nawet polki dziadek nie słucham.
 4  
Od paru lat unikam TVP i polskiego radia.
 0