Łukasz Szewczyk19.06.2020 (13:16)3 komentarze

"Jej Wysokość Premier League". Andrzej Twarowski poprowadzi nowy magazyn w Canal+ Sport

• Canal+ Sport wprowadza do swojej ramówki nowy magazyn podsumowujący wydarzenia w lidze angielskiej
• Gospodarzem programu "Jej Wysokość Premier League" będzie Andrzej Twarowski
Andrzej Twarowski
Program "Jej Wysokość Premier League" będzie składał się z kilku bloków tematycznych. W godzinę omówiony zostanie szczegółowo hit kolejki, pojawią się rozmowy z komentatorami poniedziałkowego spotkania, a także wszystkie bramki minionej serii gier.
W części "Oh My God" prezentowane będą najlepsze momenty weekendu - gole, asysty, parady. Dla kibiców przygotowano również "Small Talk", a w nim dyskusje na tematy bliskie fanom wyspiarskiego futbolu. Gratką dla kibiców będzie blok "Halo Brytania", w którym ukazywać się będą rozmowy z zawodnikami i trenerami Premier League.

Magazyn ligi angielskiej "Jej Wysokość Premier League" w każdy ligowy poniedziałek o godzinie 23.00 na antenie Canal Sport.

W premierowym odcinku magazynu (22 czerwca o godz. 23.00) gośćmi specjalnymi będą bramkarz West Hamu United Łukasz Fabiański oraz obrońca Arsenalu Londyn Kieran Tierney, z którymi połączymy się za pomocą Skype'a. W studiu wraz z Andrzejem Twarowskim wydarzenia 30. kolejki Premier League omówią Kamil Kosowski, Przemysław Rudzki i Rafał Nahorny.

Na potrzeby programu w mediach społecznościowych wykorzystywany będzie hashtag #JejWysokość.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czymś trzeba zapchac dziurę programowa.
 4  
Programy "Oh My God" I "Small Talk" Buahahaha. Widze że dla pana twarowskiego i anal minus - polska to byc trudny język.
 11  
Przesada by lidze nadawać tytuł Jej Wysokość.
 0