Łukasz Szewczyk22.06.2020 (21:30)13 komentarzy

Lipiec w Canal+ Premium. Premiery filmowe, nowe seriale

• Prezentujemy premiery lipca na antenie Canal+ Premium
• Wśród premier filmowych m.in: "Gotowy na wszystko", "Corgi, psiak królowej", "Mała", "Na zawsze razem"
"Mała" / Fot. materiały prasowe
"Mała" / Fot. materiały prasowe
Lipcowe premiery filmowe w Canal+ Premium rozpocznie "Strażniczka" (3 lipca), czyli Olivia Wilde jako kobieta, która bezpardonowo walczy z przemocą domową. "Corgi, psiak królowej" (4 lipca) to opowieść o tym, jak rozpieszczony corgi dowiedział się, co to znaczy pieskie życie. Z kolei "Colette" (4 lipca) to filmowa biografia, w której w tytułową postać wciela się Keira Knightley. Pierwszy weekend lipca zakończy animowana "Wyprawa Magellana " (5 lipca). Z kolei w Canal+ Film premiera polskiego filmu "Nic nie ginie" (7 lipca). Off-owa komedia obsesji, natręctw i ekstaz towarzyszących grupie osób młodych, lecz od dawna niekompatybilnych z prozą życia.
W lipcu Canal+ Premium powróci też do urokliwego świata brytyjskiej arystokracji. W filmowej kontynuacji głośnego serialu zamek Downton Abbey odwiedza królewska para - "Downton Abbey" (9 lipca). Wśród premier także Jean-Claude Van Damme w mrocznym thrillerze "Gotowy na wszystko" (10 lipca). Z kolei "Chłopiec z burzy" (11 lipca) to filmowa opowieść o dzieciństwie i przyjaźni, oparta na słynnej książce Colina Thiele. Drugi weekend lipca zakończą: komedia "Mała" (12 lipca) o okropnej szefowej, która pewnego ranka budzi się jako trzynastolatka oraz "Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki" (12 lipca). Mając w głębokim poważaniu zasady BHP, młody geniusz Gaston wprowadza slapstickowy harmider w życie swojej firmy.

Trzeci weekend lipca rozpocznie się od thrillera sci-fi producentów "Stranger Things", czyli "Kin. Zabójcza broń" (17 lipca). Następnie "Król złodziei" (18 lipca), czyli film o skoku przeprowadzonym przez staruszków doświadczonych w złodziejskim fachu. Wśród premier także dramat "Na zawsze razem" (19 lipca). Po nagłej śmierci siostry David musi zaopiekować się jej siedmioletnią córeczką, Amandą. W Canal+ Film premiera dramatu "Pamiątka".

"Wciąż cię widzę" (24 lipca) to świat po kataklizmie, zamieszkałym przez widma, w którym nastoletnia Veronica musi rozwiązać przerażającą zagadkę. Kolejne propozycja to "Sztuka samoobrony" (25 lipca) oraz "Podwójne życie" (26 lipca). Ostatnią premierą lipca będzie film "Kochanek idealny" (31 lipca) o miłości w czasach technologicznego przełomu.

Seriale
Wśród serialowych premier nowy sezon "Biura szpiegów 5" (od 6 lipca w Canal+ Seriale). Paryż wart jest mszy, a stawka jest tak wysoka, że warta wszelkiego ryzyka. Uwaga: as wywiadu, Guillaume Debailly, wraca do Francji.

Dzień później premiera serialu obyczajowego "Rada ojców" (od 7 lipca w Canal+ Seriale). Sukces rodziny Perry będzie miał wielu ojców. Gdy Scott dowiaduje się o śmiertelnej chorobie, mianuje kumpli na zastępczych tatusiów swoich dzieci.

Na antenie Canal+ Premium zadebiutuje serial kostiumowy "Belgravia" (od 16 lipca). Londyn pięknieje pod rządami królowej Wiktorii. W stolicy kwitnie nowa dzielnica elit - Belgravia. Nuworysze pukają do drzwi arystokracji. Na salonach spotkają się dwie familie z różnych światów. Losy rodzin splotą się w węzeł pełen emocji, dawnych żalów i nowych dramatów.

Muzyka
Nie zabraknie także muzyki. 11 lipca w Canal+ Premium premiera "INXS: Live Baby Live", czyli zapis koncertu australijskiej grupy rockowej INXS. Zespół będąc u szczytu popularności wyprzedał stadion Wembley i przed 72 tysiącami ludzi dał elektryzujący występ.

Z kolei na antenie Canal+ Dokument premiera serii "Mistrzowie muzyki filmowej" (od 7 lipca, która bez żadnej fałszywej nuty przedstawia historię muzyki filmowej oraz sylwetki najważniejszych kompozytorów na usługach X Muzy.

Dokument
Dodatkowo w lipcu na antenie Canal+ Premium premiera polskiego filmu dokumentalnego o fanatycznych kibicach Ruchu Chorzów z perspektywy insidera - "Niebieskie Chachary"

Komentarze (1 - 10 z 13)

Jeszcze tylko do grudnia i uciekam z tej platformy. Coraz mniej ciekawych premier mają.
 7  
W kablówce płacę 40 zł za to coś co nazywa się niby Premium.
Chyba czas już zrezygnować... nic ciekawego. Niesetety
 7  
Prawdę pisząc to ja częściej oglądam paczkę Canal + niż Netflix .
 4  
miałem poł roku hbo go. tez tam mało co było do oglądania ( obejrzałem wszystkie sezony graczy i dzieciaki miały troche bajek).
szału z serwisami nie ma a cena przy wykupie indywidulanym niewspółmierna do zawartości.
platformy trzyma jeszcze sport na żywo.
 11  
miałem poł roku hbo go. tez tam mało co było do oglądania (...) platformy trzyma jeszcze sport na żywo.
Jeśli szukasz sportu to faktycznie w HBO nie będziesz miał wiele do oglądania :)

Za HBO (TV+GO) w kablówce płacę 20 zł. Uważam, że to dobra cena do oferty HBO GO (głownie seriale + filmy). Z kolei cena za Canal+ w kablu 40/50 zł to przegięcie, gdy na Platformie Canal+ rozdają Canal za 25 zł.
 4  
JPRL ilekroć wchodzę na ten portal,to 99% komentarzy,które czytam to lament i narzekanie! C+ złe,Cyfrowy Polsat zły,HBO? Przecież nic tam nie ma,Eleven-dzieli prawa itd! Matole jeden z drugim,nie chcesz,nie płać! Nie wiesz,jaką umowę podpisywałeś? Cebulactwo i frustracje!
 18  
A mi zotało tylko 3 mies umowy ale nie chca mi dac tego co ja chce bo chce na tanczy pakiet niz mam obecnie chce na extra+ z uperpremium nie oni tak nie chca
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 23 czerwca 2020 o 12:21:02 przez daro00181).
 6  
Za dobre rzeczy trzeba płacić. Jednak teraz większość dobrych produkcji wylądowała na Canal+Premiery dodatkowo płatne 15-25 zł za pojedyncze filmy. Kiedyś mając pakiet z 99-129 byłeś pewien że zobaczysz wszystkie te premiery w pakiecie.

Poza tym co ja mówię, przecież za film pakiet w Playerze płaci się 70 zł a w CanalPlus osobno za Film i osobno za Sport 50 zł.

Ten sam produkt. Tylko aplikacja inna.
 2  
Głupoty piszesz! Nigdy tych premier nie było w TV. C+ Premiery to jest co samo co Premiery VOD przez dekoder C+, serwis Chilli czy każdy inny serwis VOD z premierami w modelu płatnym od sztuki. Jest to po prostu wypożyczalnia filmów. Filmy tam pojawiają się ok 4-5 miesięcy po premierze kinowej, natomiast w kanałach C+ czy HBO 8-9 miesięcy po premierze.
 1  
Kiedyś mając pakiet z 99-129 byłeś pewien że zobaczysz wszystkie te premiery w pakiecie.
Płacić miesięcznie 100 - 130 PLN za patrzenie na przelatujące kolorowe obrazki to już kabaret. Czy kiedyś czy teraz. Obojętnie.
 6