Łukasz Szewczyk23.06.2020 (13:19)14 komentarzy

Jarosław Kuźniar żegna się z Onet Rano. "Chcę być niezależnym producentem i narratorem"

• Z końcem czerwca 2020 roku Jarosław Kuźniar, współtwórca i prowadzący "Onet Rano" zakończy współpracę z Onetem.
• Wśród jego najbliższych planów zawodowych są niezależne projekty związane m.in. z branżą mediów.
Jarosław Kuźniar - Onet on tour
- Po prawie 30 latach pracy w mediach jedno wiem na pewno: chcę być niezależnym producentem i narratorem, który opowiada świat różnym widzom na różnorodnych platformach. Dziś kończę przygodę z "Onet Rano". Udało się nam zbudować silną markę, która przyciągnęła widzów i partnerów biznesowych. Na długi czas, co w online nie jest oczywiste. Cenię to zaufanie i bardzo za nie dziękuję. Obiecuję nie zawieść w przyszłości. Szanowny Zespole Onetu - szacunek! - komentuje Jarosław Kuźniar.
- Trudno przecenić wkład Jarka Kuźniara w stworzenie flagowego programu Onetu - Onet Rano. Wspólnie zbudowaliśmy nową jakość w mediach cyfrowych i wyznaczyliśmy poziom, który jeszcze parę lat temu kojarzył się wyłącznie z mediami telewizyjnymi. Profesjonalizm, kreatywność, nieustanne szukanie nowych rozwiązań i brak zgody na kompromis, jeśli chodzi o jakość - tak zapamiętam te cztery lata intensywnej i niezwykle ważnej współpracy. Jarek żegna się z Onet Rano, ale mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy nowe, wspólne projekty - mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Program "Onet Rano" w mobilnym studiu nadal będą prowadzić: redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk, Tomasz Sekielski, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Piotr Kędzierski oraz Beata Tadla, która w tym roku dołączyła do grona prowadzących.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Chłopie jak można być niezależnym jak Ty ciągle psioczyles na PiS, jakbyś miał obsesje.W tym kraju mało jest niezależnych dziennikarzy i do nich na pewno się nie zaliczasz
 14  
Ty chyba nie zrozumiałeś intencji. Niezależny może oznaczać także, że działa sam na własny rachunek. Zalecam myśleć szerzej, polityka Ci mózg wyprała.
 8  
Niezależnym, to znaczy że do tej pory był na niemieckiej smyczy?
 13  
A Ty pracujesz w zakładzie pracy z jakim kapitałem?
 16  
Ja na szczęście pracuje we własnej hurtowni wentylatorów. Mam tylko dotacje z Nowogrodzkiej za trolling tutaj.
I oferuje zniżkę na model Lewak-Won-2020 za okazaniem naszej legitymacji partyjnej.
 26  
na własny rachunek, dobre bo polittyczne
 3  
Chłopie jak można być niezależnym jak Ty ciągle psioczyles na PiS, jakbyś miał obsesje.W tym kraju mało jest niezależnych dziennikarzy i do nich na pewno się nie zaliczasz
Czyli jakby nie psioczył na pis to byłby niezależny ?
 4  
Ostatnio jeździł autem z awatarami swoich rozmówców. Wszystko do wyszukania np. na Youtube. Ciekawe czym teraz nas zaskoczy.
 6  
on zawsze kojarzył mi się z twarzy z osobami z zespołem Downa (od razu dodam, że nie mam uprzedzeń do gejów, niepełnosprawnych osób, innej rasy i wiary i płci - to też przecież LUDZIE!!!)
 1  
On powinien handlować używanymi samochodami ,tam tacy cwaniacy się sprawdzają
 2