Łukasz Szewczyk25.06.2020 (11:13)brak komentarzy

Specjalny wyborczy poranek Radia TOK FM i Gazeta.pl

• Radio TOK FM i Gazeta.pl łączą siły.
• Poniedziałkowy poranek wyborczy (29 czerwca 2020 roku) poprowadzą Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska, Łukasz Kijek i Maciej Głogowski.
Specjalny wyborczy poranek Radia TOK FM i Gazeta.pl
W poniedziałek (29 czerwca 2020 roku) od godz. 6.30 na tokfm.pl i Gazeta.pl będzie można poznać opinie ekspertów i ekspertek na temat wyborów z 28 czerwca oraz usłyszeć komentarze z pierwszej ręki od zaangażowanych w kampanię polityków. Wyjątkowa będzie jednak forma poranka, ponieważ program będzie realizowany w wersji wideo w studiach: radiowych TOK FM oraz internetowym - z newsroomu Gazeta.pl.
Rozmowy Radia TOK FM uzupełnią na wideo najświeższe dane dotyczące wyborów i analizy wyników. Dodatkowo czytelnicy poznają aktualizowane na bieżąco rezultaty głosowania, materiały filmowe ze sztabów wyborczych i przemówienia partyjnych liderów zrealizowane przez reporterów Gazeta.pl.

Poranek poprowadzą czołowi dziennikarze i komentatorzy stacji oraz portalu: Karolina Lewicka i Maciej Głogowski (oboje z redakcji Radia TOK FM), Dominika Wielowieyska ("Gazeta Wyborcza" i Radio TOK FM) oraz Łukasz Kijek (Gazeta.pl). Wśród ich gości znajdą się m.in. prezydenci: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski.

Wideoporanek zakończy wielki finał o godz. 11:00, podczas którego spotkają się prowadzący "Poranki Radia TOK FM".

- Przed nami jeden z najgorętszych politycznych poranków ostatnich lat, dlatego nasza oprawa będzie godna tego wydarzenia. Gazeta.pl we wspólnym poranku z TOK FM dostarczy wszystko, co trzeba będzie wiedzieć tego dnia i przed ewentualną drugą turą. Zapraszam od samego rana na wielogodzinny program, w którym znajdą się gorące analizy, komentarze, opinie i liczenie głosów na żywo - mówi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

- Współpraca TOK FM i Gazeta.pl przy wyborach trwa od dawna i jest bardzo udana. Radio i portal mają różne, ale bardzo ciekawe perspektywy na głosowanie, których połączenie przynosi znakomity efekt. Spodziewamy się, że tak będzie i w najbliższy poniedziałek, a potem być może także za 2 tygodnie, po drugiej turze wyborów - dodaje Piotr Zorć, zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM.

Wyborczy wideoporanek Radia TOK FM i Gazeta.pl będzie można śledzić na stronach głównych tokfm.pl i Gazeta.pl, a także w mediach społecznościowych.

Wspólny projekt redakcji Radia TOK FM i Gazeta.pl jest promowany w serwisach portalu Gazeta.pl i tokfm.pl, w mediach społecznościowych, na antenie Radia TOK FM i na ekranach outdoorowych.