Łukasz Szewczyk27.06.2020 (8:56)brak komentarzy

Startują "Dzień dobry Wakacje" w TVN

• W sobota (27 czerwca 2020 roku) śniadaniowe show "Dzień Dobry TVN" obiera kurs wakacyjny.
• Przez kolejne dziesięć tygodni, w każdy weekend, wakacyjne wydanie programu "Dzień dobry wakacje" będzie umilał widzom letni czas
Paulina Krupińska i Damian Michałowski
Prowadzący "Dzień Dobry TVN" będą towarzyszyć swoim widzom również w wakacje. Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zadbają o to, by wakacyjne weekendy rozpoczynały się dawką pozytywnej energii. Program emitowany będzie od 9:00 do 11:30.
Reporterzy odkryją niezwykłe miejsca w całej Polsce. W wakacyjnej kuchni pojawią się sprawdzone przepisy na lekkie, letnie dania i udane wieczory z grillem. Prezenterzy pogody-Bartek Jędrzejak i Diana Kautz zadbają o to, by zawsze świeciło słońce, a pogoda nie zaskakiwała. Ogrodnik Łukasz Skop podpowie jak dbać o rośliny w domu i w ogrodzie, a Kasia Jaroszyńska udowodni, że zaadaptowanie przyczepy kamperowej na działce to doskonały pomysł na wyczarowanie z pomocą najbliższych niezwykłego miejsca do wypoczynku.

Dzięki społeczności #pogodnitvn program pozostanie blisko swoich widzów również w wakacje.

"Dzień dobry wakacje" w soboty i niedziele od godziny 9.00 do 11.30 na antenie TVN.