Łukasz Szewczyk27.06.2020 (10:06)3 komentarze

Lato z RMF FM. Słuchacze współautorami wakacyjnej ramówki

• W wakacje 2020 Radio RMF FM zaprosi słuchaczy do współtworzenia audycji, promowania talentów, wspólnej zabawy do udziału w konkursach.
Lato z RMF FM.  Słuchacze współautorami wakacyjnej ramówki
Jedną z nowych , interaktywnych atrakcji jest "Twoje 5 min. w RMF FM!" Słuchacze zgłaszają się do udziału w zabawie wysyłając piosenki z playlisty we własnym wykonaniu. Wybrane filmiki z utworami będą prezentowane na stronie rmf.fm , a interpretacje, które wygrają w głosowaniu, otrzymają promocję w mediach społecznościowych stacji. Będą one również emitowane na antenie, a nagrodą główną konkursu jest udział w Poplista Livesession.
Kolejną audycją tworzoną przez słuchaczy będzie "Wielkie notowanie wakacyjnego hitu wszech czasów!". Spośród 100 hitów wakacyjnych emitowanych na antenie 27 czerwca Słuchacze wybiorą hit wszech czasów, a najciekawsze wspomnienia z nimi związane zostaną wyemitowane na antenie. Główną nagrodą dla głosujących będą rowery.

W wakacyjne czwartki na antenie radia będą miały miejsce urodzinowe imprezy niespodzianki. Radio w porozumieniu z przyjaciółmi słuchacza, który obchodzi tego dnia urodziny przygotowuje imprezę - niespodziankę. RMF FM nagrywa dla niego życzenia w formie piosenki lub wierszyka, przyjaciele nagrywają filmiki, które zostają opublikowane na Facebooku i w urodzinowej galerii na stronie internetowej radia.

O poranku prowadzący program na żywo dzwonią do jubilata z pobudką i życzeniami, dedykują mu piosenki i inicjują wielką imprezę urodzinową.

W piątki o 12:15 "Zabawa w RMF FM" - cała Polska tańczy z RMF FM. To będzie najszybsza dyskoteka świata - prowadzący odrywają Słuchaczy od ich zajęć na jeden numer i zaprasza do tańca w rytm letnich hitów. Najlepsze występy będą nagradzane.

Jak zawsze, tak i latem, antena RMF FM zachęca słuchaczy do spontanicznych kontaktów, dzielenia się aktualnościami i ważnymi dla nich sprawami. Wakacje rozpocznie koncert Ellie Goulding zagrany specjalnie dla wszystkich słuchaczy na Facebooku,.

"Przebojowa firma RMF FM" w wakacje także rusza w Polskę. Reporterzy będę odwiedzać lokalne sklepy, restauracje, kwiaciarnie czy zakłady fryzjerskie i w porozumieniu z właścicielami zapraszać na kawę, obiad, fryzjerskie metamorfozy za które zapłaci RMF FM w ramach wakacyjnej promocji.

Komentarze (1 - 3 z 3)

No i przyspieszone reklamy i wiadomości w RMF. tylko słyszę przyspieszone coś, od razu gała i bye RMF
 4  
Przebojowa firma RMF FM
I kolejne 5% przybędzie rmf - owi :(
Dawny słuchacz radia rmf 28.06.2020 (15:01:51)
 0  
Odebrac im koncesję, masakra co za chlam
 1