Łukasz Szewczyk27.06.2020 (10:09)2 komentarze

Aktywne, kinowe i konkursowe lato z siłą muzyki w Radiu Zet

• Od poniedziałku (29 czerwca 2020 roku) Radio Zet wprowadza wakacyjną ramówkę
• Na słuchaczy czeka "Przebojowe kino letnie Radia ZET", konkursy i akcje, w tym "Aktywne lato z Radiem ZET" i "Znajdź Nosela", a także mnóstwo muzyki.
Radio Zet bus
O poranku niezmiennie program "Dzień dobry bardzo" (poniedziałek-piątek, godz 5-10) z Agnieszką Kołodziejską, Marcinem Sońtą i Robertem Karpowiczem. Nowością będzie "Wakacyjny niezbędnik Radia ZET", w którym Agnieszka Kołodziejska z Robertem Karpowiczem podpowiedzą, gdzie warto się wybrać na krajowe wakacje i przypomną o czym pamiętać w czasach pandemii. Codziennie od poniedziałku do piątku po 10.47. "Uważam ZET" na antenie pojawi się między 15.00 a 19.00.
Od 4 lipca rusza samochodowe "Przebojowe kino letnie Radia ZET". W każdą sobotę słuchacze z różnych miast będą mogli bezpiecznie obejrzeć światowe hity filmowe. Kino odwiedzi Kraków, Czeladź, Radom, Bytom, Łódź, Częstochowę, Zabrze, Marki i Poznań. Między 17.00 a 20.00 będzie stamtąd nadawane specjalne wydanie "Listy przebojów Radia ZET" Marcina Wojciechowskiego. Lista prezentowanych utworów zostanie rozszerzona do trzydziestu, nawiązując do zbliżających się okrągłych urodzin stacji.

W każdy czwartek od 9 lipca, Radio ZET zaprosi do wspólnej zabawy "Znajdź Nosela w Radiu ZET". Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie miejsca, w którym "znajduje się" Kamil Nosel. Podpowiedzi zostaną podane między 11.00 a 14.00, a osoba, która pierwsza poda prawidłową lokalizację zdobędzie cenną nagrodę.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Dlaczego aż 4 miasta z Śląska? A gdzie północ Polski?
 2  
@Gość 5, po starej znajomości, gdyż sieć Chilizet i Antyradia jest największą na Górnym Śląsku i w Opolszczyźnie.
 2