Łukasz Szewczyk29.06.2020 (19:01)brak komentarzy

TVN, Onet i Wirtualna Polska łączą siły. Multimedialna debata prezydencka

• TVN, TVN24 i największe polskie portale: Onet oraz Wirtualna Polska zapraszają Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej.
TVN, Onet i Wirtualna Polska łączą siły. Multimedialna debata prezydencka
Multimedialna debata planowana jest na czwartek - 2 lipca 2020 roku (start godzina 19.25). Debatę prowadzić będą: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (Onet) i Marek Kacprzak (Wirtualna Polska). Na udział w debacie zgodził się już kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.
Debata odbędzie się wedle precyzyjnie ustalonych zasad. O kolejności odpowiedzi na pytania, zabierania głosu w podsumowaniu, czy też miejscu w studiu decydować będzie losowanie. Formuła debaty przewiduje pytania dziennikarzy, riposty, wzajemne pytania, pytania od widzów oraz wolne oświadczenia kandydatów.

Każda redakcja będzie zbierała pytania od widzów i internautów.

Debata będzie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach TVN, Wirtualnej Polski oraz Onetu, a także na Twitterze, Facebooku i Youtubie. Sygnał debaty nieodpłatnie udostępniony zostanie także wszystkim innym zainteresowanym mediom.