Łukasz Szewczyk29.06.2020 (19:12)4 komentarze

"Łączy nas muzyka". Wakacyjny cykl koncertów Radia Złote Przeboje. Kto na scenie?

• W połowie lipca 2020 roku rozpocznie się cykl koncertów organizowanych przez Radio Złote Przeboje i Musicart Group pod hasłem "Łączy nas muzyka".
• Co tydzień (do 21 sierpnia) w Kuźni Kulturalnej w Warszawie odbywać się będą występy najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych, m.in. Varius Manx, De Mono i Urszuli.
Łączy nas muzyka
Jak pokazują badania społeczne, wszyscy jesteśmy stęsknieni za koncertami, w których można posłuchać artystów na żywo. Dlatego Radio Złote Przeboje i Musicart Group przygotowały cykl pięciu wydarzeń z cyklu "Łączy nas muzyka". Wystąpią podczas nich jedne z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki:
• 17 lipca - Varius Manx i Kasia Stankiewicz
• 24 lipca - De Mono
• 31 lipca - Patrycja Markowska z zespołem
• 7 sierpnia - Ira
• 21 sierpnia - Urszula

Z uwagi na obostrzenia związane z przeciwdziałaniem COVID-19 liczba miejsc w Kuźni Kulturalnej jest mocno ograniczona, dlatego występy gwiazd będzie można obejrzeć również online, wykupując dostęp poprzez systemy Pay Per View.
Słuchacze Radia Złote Przeboje mogą wygrać bilety na koncerty oraz dostępy online - w limitowanej liczbie - na antenie stacji, biorąc udział w konkursach i zabawach. Koncertujący artyści zagoszczą w programach radia, a atmosfera koncertowa udzieli się nawet tym, którzy nie będą mogli na nich być osobiście.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Muzyka w przypadku tego radyjka to zbyt mocno powiedziane. Raptem te same kilkanaście kawałków grane z pendrive 4 GB po kilka razy dziennie!
 0  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
@pavv odpierdol się wreście od tego radia!!!
 4  
Fajnie, ale nie zobacze
 0  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
@pavv odpierdol się wreście od tego radia!!!
OK. Jak zaczną grać prawdziwe złote przeboje czyli tak ze 2-3 tys. kawałków, a nie te 50 czy 100.
 4