Łukasz Szewczyk02.07.2020 (8:54)6 komentarzy

Nowy sezon F1 startuje w Eleven Sports. Wszystkie wyścigi, kwalifikacje i treningi. Także w 4K

• W najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon Formula 1, który będzie można oglądać w całości w kanałach ELEVEN SPORTS.
• Kibice zobaczą w akcji takie gwiazdy motorsportu jak Lewis Hamilton, Charles Leclerc czy Max Verstappen. Nie zabraknie także emocji związanych z Robertem Kubicą, który został trzecim kierowcą stajni Alfa Romeo Racing ORLEN.
Nowy sezon F1
Najbardziej prestiżowa seria wyścigowa na świecie wystartuje na Red Bull Ring w Spielbergu, gdzie między 3 a 5 lipca odbędzie się Formula 1 Rolex Grosser Preis von Österreich. W tych dniach na antenie Eleven Sports 1 zaplanowano łącznie ponad 13 godzin transmisji. Intensywnie zapowiadają się również kolejne miesiące, bo w pierwszej fazie sezonu, która potrwa do 6 września, przewidzianych jest aż osiem weekendów z F1®. Docelowo w tym roku ma odbyć się między 15 a 18 Grand Prix, a ostateczny terminarz dalszej części zmagań zostanie ogłoszony wkrótce.
Sezon 2020 zapowiada się ekscytująco, bo sześciokrotny mistrz świata Lewis Hamilton mierzy w kolejny tytuł, ale będzie musiał bronić się przed atakami młodej i niezwykle ambitnej dwójki Charles Leclerc - Max Verstappen. Jeśli jednak to Brytyjczyk okaże się najlepszy na koniec tegorocznej rywalizacji, wyrówna rekord liczby tytułów zdobytych w wyścigach F1 należący do Michaela Schumachera. Z kolei Leclerc i Verstappen mierzą w swoje pierwsze mistrzowskie trofea w karierze. Wysokie aspiracje mają również doświadczeni i groźni Sebastian Vettel, Valtteri Bottas i Daniel Ricciardo. Polscy kibice z uwagą będą śledzili także poczynania stajni Alfa Romeo Racing ORLEN, której trzecim kierowcą jest Robert Kubica. Polak weźmie udział w kilku relacjonowanych na żywo sesjach treningowych.

ELEVEN SPORTS pokaże na swoich antenach wszystkie wyścigi, kwalifikacje i treningi. Transmisjom będzie towarzyszyło studio, w którym będą prezentowane wywiady, wyjątkowe materiały ukazujące kulisy F1 oraz opinie dziennikarzy i ekspertów. W trakcie sezonu dla widzów ELEVEN SPORTS będą pracowali m.in. Mikołaj Sokół, Patryk Mirosławski, Michał Gąsiorowski, Filip Kapica, Maciej Jermakow i Andrzej Borowczyk. Kibice zobaczą także magazyn #ElevenF1 zapowiadający i podsumowujący każdy weekend z Formula 1. Wyścigi i kwalifikacje będą dostępne również w 4K.Pierwszy weekend sezonu 2020 Formula 1 w ELEVEN SPORTS:

Piątek (3 lipca):
• godz. 10.55: 1. sesja treningowa (Eleven Sports 1, studio od 10.30)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
• godz. 14.55: 2. sesja treningowa (Eleven Sports 1, studio od godz. 14.30)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

Sobota (4 lipca)
• godz. 11.55: 3. sesja treningowa (Eleven Sports 1, studio od godz. 11.300
komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
• godz. 14.55: sesja kwalifikacyjna (Eleven Sports 1 i 4K, studio od godz. 14.30)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

Niedziela (5 lipca):
• godz. 15.05: Grand Prix Austrii - wyścig (Eleven Sports 1 i 4K, studio od godz. 13.00)
komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
studio: Maciej Jermakow, Mikołaj Sokół, Filip Kapica, Robert Smoczyński

Komentarze (1 - 6 z 6)

A kiedy Eleven 4k na cyfrze?
 3  
ktoś to ogląda jeszcze tych pajaców jeżdżących w kółko
 15  
A kiedy Eleven 4k w UPC? :)
 1  
A kiedy Eleven 4 na sat w CP
 1  
A kiedy Eleven 4K w Netii ?
 1  
A w takiej Toya Eleven 4k dostępny. Można? Jak widać można. C+ ma dekoder 4k a sportu 4k niema. Upc lider nie wiadomo czego - niema ani telewizji ani dekodera 4k ma tylko badziewie zwane horizon. Upc z takim podejściem do klienta długo nie pociągnięcie. Sam jadę na bezterminowce bo zero konkretnych propozycji dla starych klientów, tylko podwyżki za ofertę z przed kilku lat bez aktualizacji.
 2