Łukasz Szewczyk03.07.2020 (13:55)3 komentarze

Gala KSW 53: Reborn. PPV za 29 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

• W Cyfrowym Polsacie i IPLI trwa sprzedaż nadchodzącej gali KSW 53: Reborn , która odbędzie się w sobotę, 11 lipca 2020 roku.
• W pierwszej gali po przerwie spowodowanej pandemią widzowie zobaczą m.in. Mateusza Gamrota, Normana Parke, Borysa Mańkowskiego oraz Marcina Wrzoska.
• Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie29 zł.
KSW53
11 lipca największa organizacja MMA w Europie powróci po przerwie spowodowanej światową pandemią. Tego wieczoru widzowie obejrzą aż 8 walk w klatce. Gala dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00. Gali będzie towarzyszyć studio, w którym prowadzący będą rozmawiać z zawodnikami i gośćmi specjalnymi.
W walce wieczoru o mistrzowski pas kategorii lekkiej kibice zobaczą trzecie spotkanie niepokonanego, podwójnego mistrza KSW w wadze piórkowej i lekkiej Mateusza "Gamera" Gamrota (15-0, 4 KO) z tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO).
Były mistrz organizacji Borys "Diabeł Tasmański" Mańkowski (20-8-1, 3 KO) skrzyżuje rękawice z gwarantującym widowiskową walkę Marcinem Wrzoskiem (14-6, 5 KO). Pierwszy Polak w UFC i jeden z pionierów mieszanych sztuk walki nad Wisłą, Tomasz "Goryl" Drwal (21-5, 13 KO) przywita w klatce znanego z nokautującego ciosu Łukasza Bieńkowskiego (5-3, 2 KO).

Po raz pierwszy w KSW wystąpi były mistrz organizacji FEN w dywizjach średniej i półśredniej Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO), a jego rywalem będzie mistrz wagi półśredniej organizacji Armia Fight Night, Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO). Z kolei były pretendent do pasa kategorii piórkowej i jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników w Polsce, Roman Szymański (12-5, 1 KO) przywita w okrągłej klatce KSW widowiskowego Filipa Pejicia (14-3-2, 9 KO).

Były mistrz kategorii piórkowej Artur "Kornik" Sowiński (20-11, 7 KO) stanie do walki z piekielnie niebezpiecznym Gracjanem Szadzińskim (8-3, 6 KO). Wszechstronny Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO) stanie naprzeciw jednego z najlepszych polskich zapaśników walczących w MMA - Michała Pietrzaka (8-3, 2 KO), a reprezentujący wagę kogucią Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO) zmierzy się ze wschodzącą gwiazdą sceny MMA Jakubem Wikłaczem (10-2-1).KSW53 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM). Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta czy też w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

KSW 53 w Ipli
Odbywającą się w Gliwicach galę KSW 53: Reborn, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 3 z 3)

U nas w PGR Mamrot to się piło ale nigdy nie kosztował 30 zł
 1  
Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł. dla innych po 29 zł
 0  
I dla kogo ta cena 29 zł? Gdzie mogę za tyle kupić?
 1