Łukasz Szewczyk03.07.2020 (17:42)13 komentarzy

Kanał TO!TV zmieni się w Gold TV. Niezapomniane przeboje

• Od środy (15 lipca 2020 roku) na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje kanał Gold TV,
• Nowa stacja zastąpi TO!TV
GOLD TV
GOLD TV to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60 aż do czasów współczesnych. Kanał to prawdziwa gratka dla koneserów dawnych kultowych hitów na których wychowały się całe pokolenia.
Nowa stacja dzięki przemyślanej, wyselekcjonowanej kompozycji nieśmiertelnych utworów minionych dekad pozwoli przenieść się do dawnych lat i posłuchać przebojów, które na zawsze zapisały się w dziejach muzycznej historii - przebojów które bawiły, kształtowały i wzruszały na całym świecie.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Z tej okazji przydałoby się przejść na HD .
 17  
oprócz jakości, na satelicie powinno się poprawić jakość dźwięku, lepszą jakość uzyskuje z kaset magnetofonowych
 16  
oprócz jakości obrazu* (małe sprostowanie)
 7  
Jak nie będzie tyle reklam co w Stars TV i jak będzie mniej jingli stacji i autopromocji wtedy zdobędzie dużo.
Stacja powinna pójść drogą gdy powstała MTV w latach 80tych gdy tego kanału chciało się oglądać bo mało było reklam , minimum prezenterki , dobrze dobrana muzyka i bardzo dobra ramówka.
TYLKO GOLD TV powinna przejść na nadawanie FHD i ewentualnie wejść w 4K ale nie wiem czy jakość teledysków z lat 60-70-80 będą dobrej jakości by nadawać w najlepszej jakości.
Dlatego STARS TV będzie miał konkurencje.
Jeszcze jedno by ten kanał emitował 1% polskiej muzyki a reszta inna bo rzygać się chce jak na każdym kanale w nocy leci popaprane polskie klipy.
 12  
MISSSTER co do polskiej muzyki, to tutaj niestety nie da się puszczać 1%. Rozporządzenie KRRiT mówi, że to musi być więcej niż 1% polskiej muzyki w godzinach 6:00 do 00:00. Co do STARS.TV to w obecnej sytuacji na tym kanale na 60 minutowy blok muzyczny jest 10 minut reklam, 50 minut to sama muzyka. Jeśli chodzi o lata 60-80 to owszem, da się nadawać w HD takie teledyski o czym świadczy muzyka na STARS.TV, który właśnie nadaje w HD.
Krzysztof Jędrzejewski 5.07.2020 (12:09:50)
 2  
jak ktoś wierzy, że ten kanał będzie konkurencją dla STars.TV to nie wie co mówi. Wyniki oglądalności bądą słabe, kanał z dnia na dzień nie zdobędzie dużej oglądalności, bo tak po prostu jest. Poza tym taki kanał powinien powstać z 20 latemu, a nie teraz!!!
 0  
Dobra decyzja zastanawiam się czemu Winnicki nie stworzył Biznes24 z TVR
 0  
Popieram. Disco Polo jest jak każda inna muzyka w telewizji i tak powinno być.
 1  
Obleśny, lewacki podszywaczu (16:00:05), jeśli kogoś cytujesz, cytuj wypowiedź do końca, a nie tylko początek.

Oto całość wypowiedzi:

"Jestem dumny z tego, że to disco polo prawdziwe, takie artystycznie interesujące, na pewnym poziomie artystycznym, jest obecne w telewizji, ale nie na zasadzie dominacji, tylko na zasadzie takiego uzupełnienia i rozsądnego balansu w niektórych koncertach i to jest obecność moim zdaniem nieinwazyjna i bardzo proporcjonalnie właściwa".

Druga część wypowiedzi jest bardzo istotna. Disco polo nie dominuje a TVP,. Jest jednym z wielu gatunków muzyki, obecnych na antenie.
Wieśniaku radomski bez studiów: goń sprzedawać wentylatory a nie ryja tu drzesz.

buhahahahahahahahahahahahahahahaha!!!
Czarny kurnik mam i świńskiego ryja on przynosi w hurtowni rotorowi 6.07.2020 (15:54:15)
 7  
Kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem i więcej do niego nie zajrzę, ponieważ żałosne lewactwo (15:54:15) o coraz głupszych nickach obraża inteligentnych wyznawców PiS i robi tu w komentarzach niemerytoryczny sracz! Fuj fuj fuj, ale śmierdzi (ten lewacki sracz).

KURTYNA
Spadaj wieśniaku radomski bez studiów ku uldze wszystkich tutaj bywających.
Czarne kukuryku mam i kuku-muniu na punkcie Jarka 6.07.2020 (16:42:31)
 5