Łukasz Szewczyk08.07.2020 (20:18)3 komentarze

Polonia w Stanach Zjednoczonych z dostępem do TVP INFO

• Od 8 lipca 2020 roku Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych mają swobodny dostęp do oferty programowej TVP INFO.
Studio TVP Info
Kanał informacyjny Telewizji Polskiej został udostępniony przez jednego z największych operatorów na rynku amerykańskim - DISH Network oraz w serwisie OTT Sling TV. TVP Info będzie również dostępne za pośrednictwem aplikacji i serwisów internetowych TVP.
- TVP INFO to ważne dla Polaków źródło wiedzy o Polsce i świecie. Telewizja Polska sukcesywnie zwiększa zasięg poza granicami kraju, aby wielomilionowa Polonia miała stały kontakt z polską tradycją, kulturą i informacją. To odpowiedź na potrzeby naszych rodaków, którzy chcą utrzymać bliskie związki z krajem. Jestem dumny, że TVP INFO będzie dostępne na tak dużym rynku, jakim są Stany Zjednoczone - podkreśla Maciej Łopiński p.o. Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej.

Kanał TVP INFO będzie również dostępny na terenie Ameryki Północnej i Południowej za pośrednictwem serwisów www Telewizji Polskiej: tvp.info, stream.tvp.pl oraz przez aplikacje na smartfony i tablety TVP INFO i TVP VOD.

Komentarze (1 - 3 z 3)

tam już mają wyprane mózgi i głosują na pisowską mafię, ten ruch może dać przeciwne wyniki, zobaczą w jaki ściek zmieniła się tvp i ich olśni (choć wątpliwe)
 6  
Jedna TV o Polsce dla ludzie, którzy sa u nas raz na parę lat...Nie dziwie się, że oni widzą świat oczami PIS...
 1  
Polonii potrzeba reedukacji hehehe
 0