Łukasz Szewczyk14.07.2020 (10:21)4 komentarze

Filmowe wakacje z TVN7 i TVN Fabuła. "Kino nocy letniej"

• TVN7 i TVN Fabuła pod hasłem "Kino nocy letniej" przygotowały dla swoich widzów,wakacyjny cykl filmowy.
• W środowe i czwartkowe wieczory, na obu antenach, emitowane będą znane i lubiane filmy z gwiazdorską obsadą.
Kino nocy letniej
Lato w pełni, jednak Siódemka i TVN Fabuła nie zapominają o miłośnikach dobrego kina. "Totalna magia", "Ptaszek na uwięzi", "Kasamowa", "Szefowie wrogowie 2" czy "Tequila Sunrise" to tylko niektóre z filmów, które dostarczą wrażeń w ciepłe, letnie wieczory. "Kino nocy letniej" to największe gwiazdy światowego formatu: Robert De Niro, Nicole Kidman, Mel Gibson, Jennifer Aniston, Sandra Bullock, Jim Carrey bez wychodzenia z domu.
Na Siódemce, widzowie, przez całe wakacje, poza najlepszymi filmami w cyklu pod wspólnym szyldem "Kino nocy letniej" będą mogli również spotkać się z wyjątkowymi artystami w programie "Po pierwsze kino". Gwiazdy opowiedzą czym jest dla nich film oraz jaką rolę pełni we współczesnym świecie. Zdradzą również jaka jest ich ulubiona produkcja i którym superbohaterem chcieliby zostać. Gośćmi programu "Po pierwsze kino" będą m.in. Bartek Topa, Roma Gąsiorowska, Rafał Zawierucha, Aleksandra Konieczna, Grzegorz Damięcki, Kinga Dębska, Łukasz Palkowski czy Piotr Domalewski.

W ramach cyklu "Kino nocy letniej" również TVN Fabuła pokaże programy o tematyce filmowej. Rafał Zawierucha zabierze widzów w podróż po Europie i Polsce, gdzie odwiedzi plany zdjęciowe znanych produkcji ("Europa filmowa" i "Polska filmowa"). Poznamy kulisy realizacji hollywoodzkich produkcji i wypatrzymy wpadki, o których filmowcy woleliby zapomnieć ("Wpadki filmowe"). Spotkamy się z muzyką mistrzów ("Najpiękniejsza muzyka filmowa") oraz prześledzimy różne motywy filmowe i oryginalny sposób ich prezentacji ("Motywy filmowe").

W ramach cyklu w lipcu i sierpniu, w każdy czwartek o godzinie 20:00 na antenie TVN7 zostaną wyemitowane:
16.07 - Kasamowa
23.07 - Ptaszek na uwięzi
30.07 - Szefowie wrogowie 2
06.08 - Totalna magia
13.08 - Raj na ziemi
20.08 - Showtime
27.08 - Kłamca, kłamca

W ramach cyklu w lipcu i sierpniu, w każdą środę o godzinie 20:00 na antenie TVN Fabuła zostaną wyemitowane:
15.07 - Licencja na miłość
22.07 - Godziny szczytu III
29.07 - Gliniarz z metropolii
05.08 - Gran Torino
12.08 - Miłość bez końca
19.08 - Ocean's thirteen
26.08 - U-571

Komentarze (1 - 4 z 4)

Puszczać w kółko to samo i zarabiać na reklamach ,a widz się nie liczy. Film który jest puszczany na danej stacji przez rok nie powinien lecieć na żadnej stacji. Janosik w sobotę chyba leci na czterech stacjach.
 9  
Ja bym dał inny pomysł. Film puszczany już dwa razy na stacji albo starszy niż 10 lat nie powinien być przerywany reklamami!
 4  
Zmniejszyc liczbe kanalow tv
Bedzie mniej powtorek
 2  
TVN VOD i po problemie ze starociami i reklamami :)
 0