Łukasz Szewczyk20.07.2020 (12:45)2 komentarze

Kwalifikacje do mistrzostw świata w snookerze żywo w Eurosporcie

• Już 31 lipca w Sheffield rozpoczną się mistrzostwa świata. Nim jednak do stołów podejdą najlepsi zawodnicy świata, toczyć będzie się zacięta rywalizacja w kwalifikacjach do turnieju głównego.
• Transmisje tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.
Kwalifikacje do mistrzostw świata w snookerze
Kwalifikacje do mistrzostw świata w snookerze rozegrane zostaną w English Institute of Sport w Sheffield. Wystąpi w nich 128 zawodników, którzy będą walczyli o 16 miejsc w turnieju głównym, gdzie czeka już 16 najwyżej sklasyfikowanych graczy świata. Wśród snookerzystów biorących udział w kwalifikacjach jest trzech Polaków: Adam Stefanów, Kacper Filipiak i Antoni Kowalski. W ubiegłym roku kwalifikant Gary Wilson doszedł aż do półfinału w Crucible Theatre. Czy i w tym roku kwalifikacje wyłonią nieoczekiwanego bohatera mistrzostw świata?

Eurosport 1 będzie pokazywał mecze kwalifikacji codziennie od wtorku 21 lipca do wtorku 28 lipca. W piątek 31 lipca rozpoczną się mistrzostwa świata, które potrwają do 16 sierpnia. Tytułu będzie bronił Judd Trump.
Kwalifikacje oraz turniej główny skomentują w Eurosporcie eksperci stacji: Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Michał Ebert, Grzegorz Biernadski i Jarosław Kowalski.

Komentarze (1 - 2 z 2)

No w końcu snooker po długiej przerwie. Teraz blisko 3 tygodnie ze snookerem.
 8  
Będzie oglądane. Bardzo ciekawy sport.
 2