Łukasz Szewczyk22.07.2020 (13:43)3 komentarze

Rusza program Allegro Polecam. Nagrody pieniężne za polecanie

• Allegro Polecam to nowy program afiliacyjny dla tych, którzy lubią dzielić się dobrymi ofertami - teraz dostaną nagrody pieniężne za polecanie.
• Uczestnicy programu mogą budować swoją pozycję ekspercką dzięki rekomendowaniu interesujących produktów znajomym i społecznościom.
Allegro Polecam
- Polecanie produktów znalezionych w Internecie może być zabawą, hobby ale także częścią stylu życia. Postanowiliśmy ułatwić to klientom Allegro, którzy chcą polecić innym świetną ofertę znalezioną w serwisie. Dlatego uruchamiamy program "Allegro Polecam", w którym każdy może nie tylko polecać oferty z Allegro, ale jeszcze na tym zarabiać - mówi Damian Zapłata, członek zarządu Allegro. - Rekomendacje ofert mogą być publikowane w sieciach społecznościowych, a także na forach i grupach dyskusyjnych, które mogą być skarbnicą wiedzy. Nowy program Allegro nagrodzi prawdziwych guru społeczności w różnych kategoriach, takich jak moda, kosmetyki, elektronika, części samochodowe, gotowanie, sprzątanie, książki, sport i wiele innych, a więc wszędzie tam, gdzie rekomendacja jest cenną wskazówką dla tych, którzy szukają najlepszej opcji - dodaje.
Z programu skorzystają również sprzedawcy oferujący polecane produkty. Ich oferty dotrą do większej liczby klientów zainteresowanych konkretnym produktem z danej kategorii, co zwiększa prawdopodobieństwo sprzedaży.

Klient uczestniczący w programie może łatwo polecać produkty. Po rejestracji na stronie
polecam.allegro.pl należy kliknąć przycisk "Udostępnij" w danej ofercie, aby utworzyć
indywidualny link i umieścić go w swoich kanałach. Gdy ktoś kupi produkt, korzystając z linku polecającego, osoba polecająca otrzyma nagrodę pieniężną od Allegro (20 proc.prowizji zapłaconej Allegro przez sprzedawcę). Będzie tak również w przypadku, gdy ktoś zdecyduje się na zakup innego produktu z tej samej kategorii. Link pozostaje ważny tak długo, jak oferta jest aktywna, ale aby otrzymać nagrodę, między kliknięciem linku a dokonaniem zakupu mogą upłynąć maksymalnie 24 godziny.

Komentarze (1 - 3 z 3)

I znowu allegro podniesie prowizję dla sprzedających. Jak zaczynałem sprzedaż na allegro prowizji było 4%. Teraz jest tylko 12%. Z czegoś trzeba sfinansować te wszystkie promocje i darmowe dostawy. Przecież ze swoich zysków tego nie zrobi.
 3  
Po jakiego grzyba Allegro wysyła e-maile co dzień sprawdź obserwowane produkty nawet jak konto jest wylogowane.
 1  
No duże prowizje mają
 1