Łukasz Szewczyk27.07.2020 (10:59)brak komentarzy

Zmiany w 11 edycji "The Voice of Poland" TVP2. Współprowadzącą Małgorzata Tomaszewska

• Prezenterka "Pytania na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska dołącza do grona współprowadzących jedenastej edycji muzycznego talent-show TVP2.
Małgorzata Tomaszewska / Fot. Waldemar Kompła/TVP
Małgorzata Tomaszewska / Fot. Waldemar Kompła/TVP
Kolejne zmiany w nowej odsłonie "The Voice of Poland". Zaledwie tydzień temu ogłoszono, że w trenerskim fotelu zasiądzie Urszula Dudziak, którą dotychczas mogliśmy oglądać w pierwszej edycji "The Voice Senior". Okazuje się, że zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. Wśród współprowadzących nowej edycji programu zobaczymy gwiazdę "Pytania na Śniadanie" Małgorzatę Tomaszewską.
- Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji "The Voice of Poland". Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że "przygarną" mnie do swojej voice'owej rodziny - mówi Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka wspólnie z Adamem Zdrójkowskim przemierzy setki kilometrów, aby wręczyć uczestnikom zaproszenie do programu. Małgorzata Tomaszewska pojawi się także w etapie Live na backstage'u, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

Zdjęcia do jedenastej edycji ruszają już w połowie sierpnia a premierowy odcinek programu widzowie zobaczą już we wrześniu w TVP2.