Łukasz Szewczyk27.07.2020 (15:21)3 komentarze

We wrześniu premiera 13 sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV

• Z początkiem września 2020 roku MTV rozpocznie emisję nowego sezonu popularnego reality show "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".
• Jednocześnie stacja potwierdza, że już w sierpniu rozpoczną się zdjęcia do kolejnej edycji.
We wrześniu premiera 13 sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV
"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" to jeden z niewielu programów typu reality show w Polsce, który doczekał się aż tylu edycji. Już 6 września stacja rozpocznie emisję 13 sezonu zrealizowanego na początku 2020 roku. W związku z przełożeniem planowanej na czerwiec premiery programu, stacja zdecydowała, że nowe odcinki emitowane będą dwa razy w tygodniu, w niedziele i środy o 23:00.
Jednocześnie MTV potwierdza, że z początkiem sierpnia rozpoczną się prace nad 14 edycją programu. Zdjęcia realizowane będą w Warszawie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19. Stacja nie zdradza jednak, których uczestników widzowie z obaczą w kolejnej odsłonie show.

- Jesteśmy świadomi, że fani "Warsaw Shore" z niecierpliwością czekają na 13 sezon. W związku z tym postanowiliśmy, że premierowe odcinki emitowane będą aż dwa razy w tygodniu, w niedziele i środy. Miło nam również poinformować, że już niebawem rozpoczniemy prace nad kolejną edycją programu. Jesteśmy przekonani, że wynagrodzi to naszym widzom wydłużony czas oczekiwania na ich ulubiony program - powiedział Daniel Reszka, vice president, comedy & entertainment, youth & music brands ViacomCBS Networks CEE.

W 13 sezonie "Warsaw Shore" udział wzięło dwunastu ekipowiczów. Fani po raz kolejny zobaczą jedną z najpopularniejszych gwiazd programu, Ewelinę "Ewelonę", która przygodę z popularnym show rozpoczęła wraz z pierwszą edycją. Razem z nią imprezować będą Patryk Spiker, Anastasiya, Piotrek "Pedro", Ewa, Kasjusz "Don Kasjo", Damian "Dzik", Gabo oraz Asia i Radek "Diva", którzy w poprzednim sezonie pojawili się w roli "terminatorów". Do Ekipy dołączą również nowi bohaterowie - Milena oraz Marceli.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ale że też im się ta uryna nie znudziła jeszcze ? No ale skoro w rankingach oglądalności (ważnych dla reklamodawców) wychodzą "in plus" to czemu nie. Można ciągnąc ten wózek do usr...ej .....
 9  
do głowy przychodzi mi tylko jedno: ja pie...
 3  
przecież te patusy nawet nie są z Warszawy …….
 1