Łukasz Szewczyk29.07.2020 (16:31)6 komentarzy

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 na żywo w Polsacie. Disco-polo i weselne hity

• W piątek (14 sierpnia 2020 roku) w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020.
• Na scenie gwiazdy disco-polo i utwory, przy których weselnicy tańczą i śpiewają do białego rana
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020
Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. To gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Młoda para - Ela Romanowska i Rafał Maserak, zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli - Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej - Hani Żudziewicz. Zakochany po uszy senior rodu, zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tą wyjątkową noc. Czy córka znajdzie nić porozumienia z przyszłą macoszką? A może sekretne spojrzenia Rafała na piękną pannę młodą wywołają zazdrość i będą powodem małżeńskich kłótni?

Mazurskie wesele nie może obejść się bez najlepszych tanecznych przebojów i plejady uwielbianych przez publiczność artystów. Wspólnie z Elą stworzyliśmy weselną listę przebojów z dedykacją dla ukochanego taty, aby młoda para wraz z weselnymi gośćmy bawili się przy najpopularniejszych weselnych utworach. W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi boska Kayah, która zaśpiewa największe weselne hity "Prawy do lewego", czy "Po co, po co". Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho hitami "Łowcy gwiazd" i "Za krokiem krok". Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów - Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni. Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego, Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira, który w ramach prezentu dla młodej pary zaśpiewa swój najnowszy hit "Weselny pyton".
Mazurskie wesele 14 sierpnia 2020 roku w amfiteatrzw w Mrągowie nad jeziorem Czos Transmisja wydarzenia na antenie Polsatu, Disco Polo Music i Polo TV od godziny 20:05.

Komentarze (1 - 6 z 6)

I to jest to. Fajnie się spędzi wieczór przy drinku i z Polsatem.
 30  
haha wiocha wiocha ten polsacik
 29  
@badinroses wiocha to ty jesteś. W krajach zachodnich takie festiwale są organizowane od dawnych lat. Przeboje ludowe i piosenki o miłości to jest hit. Ty słuchając zachodnich bo przebojów nawet nie wiesz, że to tak jak disco polo, trochę o miłości trochę o du.pie Maryny, ale tamto jest zachodnie, ładnie brzmi a że się nie rozumie o czym śpiewają , no cóż.
 26  
paaczka czeterfildków, puszczeczka harnasia lub tatry ( może być i karsberger w promocji za 1,99) + polsacik i muzyka weselna, kabaert lub disko polo i się żyje jak flordż.
 28  
Zgadzam się z przedmówcą. Jako koneser disco polo na pewno obejrzę. No tak szkoda, że nie w telewizji u Jacka, bo byłoby bez przerw reklamowych, a Polsat niestety będzie przerywał występy reklamami. Ale w porze reklam można skoczyć do pisuaru, żeby się wysikać :D :D :D
 8  
Poziom godny Polsatu-wieś-music dla karyn i sebixów w paserati zakupionego z 500 plus.Żałosny ten naród.
 2