Łukasz Szewczyk31.07.2020 (20:12)1 komentarz

"Salon dźwięku". Letnie koncerty Chylińskiej i Bednarka w TVN i Playerze

• Telewizja TVN i Player.pl przygotowują cykl wyjątkowych wieczorów z udziałem gwiazd polskiej muzyki
• Na scenie pojawią się Agnieszka Chylińska oraz Kamil Bednarek.
Salon dźwięku
"Salon dźwięku" to cykl letnich, klimatycznych spotkań z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W leśnej, plenerowej scenerii artyści zaśpiewają swoje najlepsze utwory w dobrze znanych już fanom aranżacjach. Te niezwykłe muzyczne wydarzenia będą połączeniem kameralnego występu oraz rozmowy z gwiazdą. Na widzów czeka wyjątkowa uczta zmysłów oraz wiele ciekawych tematów. Całość poprowadzi dziennikarka, Gabi Drzewiecka.
- Myślę, że wszyscy tęsknimy za muzyką i wspólnymi spotkaniami. "Salon dźwięku" wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którym brakowało takiej formy rozrywki. Do tego dorzucamy element talk-show i wyjątkowe, kameralne miejsce. Tak powstaje przepis na idealny wieczór, gdzie każdy składnik sprawia, że będzie to udane, muzyczne danie - komentuje Gabi Drzewiecka, prowadząca cykl.

Gośćmi "Salonu dźwięku" będą Kamil Bednarek (8 sierpnia) oraz Agnieszka Chylińska (15 sierpnia), która w tym roku obchodzi 25. lecie działalności i wznawia swoją Trasę Koncertową. Przestrzeń wydarzenia powstanie w naturalnym, leśnym plenerze oraz bez publiczności, co zapewni wyjątkowy kameralny klimat występów.

Cykl emitowany będzie na antenie TVN oraz w serwisie internetowym Player.pl w dwie kolejne soboty (8 i 15 sierpnia) o godz. 20:00.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Łapcie tutaj - empikbilety.pl/wydarzenia?title_pl=bednarek Nie wiem, czy do tego wszystkiego dojdzie, czy nie odbędą się one wcześniej, ale dla mnie najważniejsze, żeby powróciło normalne koncertowanie. Jak wy to widzicie? Bo my już sami nie wiemy. Kosmicznie nam brakuje takich klimatów...
 0