Łukasz Szewczyk03.08.2020 (13:29)11 komentarzy

Główne kanały informacyjne w lipcu. Liderem TVN24, największy wzrost TVP Info

• W pierwszym miesiącu wakacji główne kanały notują duże wzrosty oglądalności
• Liderem TVN24, najwięcej zyskuje TVP Info
Główne kanały informacyjne w lipcu. Liderem TVN24, największy wzrost TVP Info
W lipcu 2020 roku liderem wśród telewizji informacyjnych w Polsce jest TVN24. Kanał oglądało średnio ponad 320,4 tys. widzów (5,86 proc. udziału), zajmując piąte miejsce wśród najpopularniejszych kanałów TV w Polsce. W porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej stacja notuje wzrost o 55,5 tys. widzów.
Z kolei TVP Info oglądało średnio 296,9 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 5,43 proc. Kanał notuje wzrost o 76,8 tys. widzów w ujęciu rocznym. Stacja plasuje się na szóstym miejscu wśród Top 20 stacji TV.

Z kolei kanał Polsat News oglądało średnio ponad 117,9 tys. widzów (2,16 proc.). Stacja zanotowała w wzrost o ponad 45,8 tys. widzów w ujęciu rocznym. Jednocześnie stacja znalazła się na 11 miejscu wśród najpopularniejszych kanałów w Polsce.
Dane: Nielsen Audience Measurement i interpretacja własna

Komentarze (1 - 10 z 11)

Tradycyjnie:
Lider jest tylko jeden:D :D :D
 47  
Coś niepokojącego dzieje się z polsatem, powoli rymanowski, gawryluk i machała przyjmują metody i retorykę stosowaną w szczujni
 47  
Czy ktoś mi powie co się dzieje z Polsatem? Wydarzenia u nich to powoli Wiadomości ale bez wazeliny. Zero info o przekrętach tylko pokazują sukcesy rządu..
 47  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
jak jest dobrze to co mają mówić - chwalą polski rząd

a reszta cwaniaczków by tylko jątrzyła nie patrząc na interes Polski
 46  
jak moze zyskiwać ta antyPOlska telewizja tvpinfo !?
 38  
TVN jest bardziej rzetelny niż TVP INFO obiektywny i niezależny to tv śledcza nastawiona na szukanie haków.
 8  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Wszystkie polskie kanały informacyjne to szambo. TVPiS I Polsat to pisowskie sługusy. Ale POwski TVN24 goni tylko za tanią sensacją. Ale to naprawdę tanią.

Włączając ten kanał trudno jest się dowiedzieć, co na świecie słychać. Dowiemy się za to, gdzie i z którego pietra przez okno wypadł bachor. Dowiemy się, kto gdzie utonął. Dowiemy się, że kolejny bachor (te najlepiej się sprzedają w roli ofiar) miał poderżnięte gardło, itp.

TVN24 to nie kanał informacyjny ale kronika kryminalna/kronika wypadków. i co najśmieszniejsze jest wciąż lepszy od polsatnews czy tvpis
 32  
Polsat już od dawna jest pisowski. To znaczy od czasów kiedy szefem jest Gawryluk. Polsat był RiGCzem za czasów Jarosława Gugały
 23  
TVP Info będzie zyskiwać ponieważ jest bardziej obiektywne niż TVN. Poza tym telewizja płatna jest w odwrocie. Zauważyłem to będąc na urlopie na wybrzeżu. Jeszcze parę lat temu wlasciciele kwater "męczyli się" z dekoderami satelitarnymi aby zadowolić gości. Dziś postawili na DVB-T bo 28 kanałów w zupełności wystarczy. Jest kanał informacyjny, sportowy w HD i dziecięcy więc jest ok. Nie trzeba inwestować w satelitę i multiroomy :-)
 12  
NIE MA w tym prost*ckim kraju żadnej telewizji informacyjnej! AMEN
 8