Łukasz Szewczyk03.08.2020 (15:44)1 komentarz

Jesienią w Polsacie drugi sezon "Ninja Warrior Polska". Ruszyły zdjęcia

• Telewizja Polsat rozpoczęła zdjęcia do drugiej edycji show "Ninja Warrior Polska"
• Premiera jesienią 2020 roku
Prowadzący 3 sezon show "Ninja Warrior Polska" w Polsacie
Polacy polubili show Polsatu, bo w "Ninja Warrior Polska" niczego nie da się przewidzieć, a najdrobniejsza dekoncentracja czy błąd dyskwalifikują uczestników. To program, który łączy pokolenia - uwielbiają go widzowie w każdym wieku. Ambicja miesza się z rozczarowaniem, a łzy szczęścia ze łzami porażki. Na tym właśnie polega fenomen show na świecie - dostarcza emocji, jakich nie da się podrobić.
Z każdą kolejną edycją polscy zawodnicy, ubiegający się o tytuł Wojownika Ninja, są coraz lepiej przygotowani i jeszcze bardziej zdeterminowani, by pokazać, na co ich stać. Wśród uczestników jest bardzo wielu takich, których słynny tor pokonał w poprzednich sezonach. Duch walki jednak nie umiera nigdy.

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Ninja Warrior Polska". Emisja od września na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Polsat się pomylił na swoim Facebooku i wy też Jesienią będzie druga seria . Troszkę za bardzo w przyszłość poszliście ja nie mam nic przeciwko kolejnym seriom ale najpierw to drugą zróbcie .Sądze że Polsat zgubił fakt ze Ninja Warrior to pierwszy program emitowany tylko w jeden ramówce a edycja pierwszą oglądaliśmy jesień 2019 i programu nie był.planowany na wiosne 2020 ale dopiero na jesień.
 0