Łukasz Szewczyk04.08.2020 (13:44)2 komentarze

Małgorzata Ohme jesienią poprowadzi nowy program w TVN7. "Kto odmówi pannie młodej?"

• Jesienią 2020 roku TVN7 pokaże nowy format "Kto odmówi pannie młodej?". W roli prowadzącej wystąpi Małgorzata Ohme.
• Każdy odcinek to historia odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce, prosząc wybranka, żeby się z nią ożenił.
"Kto odmówi pannie młodej?" w TVN7
3 dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler będzie miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie - na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Ale co jeśli kandydat na męża odmówi? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę? Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu.
- "Kto odmówi pannie młodej?" to pełen emocji format, w którym przełamujemy schematy i zrywamy z tradycyjnymi rolami w związku. To niezwykły program o relacjach, uczuciach i nadziei. Przejmujące historie bohaterów, odważne dziewczyny i ich bliscy. Jesteśmy przekonani, że widzowie pokochają ten format za jego autentyczność i dramaturgię każdego odcinka. Nasze bohaterki to bardzo silne i odważne kobiety! Osobiście mam nadzieję, że nikt nie odmówi pannie młodej - mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

Program realizowany jest na licencji Armoza Formats. Producentem wykonawczym jest Starry Televizor.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ile jeszcze programów dla plebsu będzie w telewizji (myślę o wszystkich kanałach z dennymi programami)
 10  
Ile jeszcze programów dla plebsu będzie w telewizji (myślę o wszystkich kanałach z dennymi programami)
Ale ta pani (Małgorzata Ohme) jest bardzo kompetentna. Może prowadzić programy "rozrywkowe" w telewizji. WIKIPEDIA : "Ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie. Później jako już absolwentka i doktorantka została wykładowcą na tejże uczelni".
 6