Łukasz Szewczyk05.08.2020 (11:52)2 komentarze

Fakt24.pl uruchamia płatny serwis subskrypcyjny

• Ringier Axel Springer Polska rusza z ofertą płatnej subskrypcji w ramach serwisu Fakt24.pl.
- W ciągu ostatnich dwóch lat, na bardzo konkurencyjnym rynku, zwiększyliśmy audytorium Faktu w internecie z ok. 6 mln miesięcznie do prawie 10 mln (real users) - mówi Katarzyna Kozłowska, Redaktor Naczelna Dziennika Fakt. - Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pierwszorzędne zaplecze technologiczne, ale również gdyby nie oparcie decyzji redakcyjnych na coraz lepszej analizie danych. Fakt jeszcze nigdy w historii nie miał tak wielu czytelników. Znamy ich bardzo dobrze, dlatego wiemy, które artykuły najlepiej zaspokajają ich potrzebę wiedzy i rozrywki - dodaje Katarzyna Kozłowska.
Za paywallem czytelnicy Fakt24.pl znajdą wybrane artykuły z kategorii Wydarzenia, Polityka, Prawo, Pieniądze, Porady oraz archiwa wydania papierowego Faktu, dostęp do treści i wydań PDF dodatków cyklicznych Fakt TV, Dobre Chwile, Żyj Lepiej, Fakt za miastem. Wykupując subskrypcje czytelnicy zyskują również pełny dostęp do codziennego wydania Faktu, wraz z dodatkami, w formacie PDF.

- Uruchomienie Faktu w subskrypcji cyfrowej jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej strategii płatnych treści. Forbes i Newsweek w tym modelu są już dostępne na rynku od ubiegłego roku i jesteśmy z ich rozwoju zadowoleni, a nowoczesne narzędzia technologiczne oraz ekonomia subskrypcji, w której obecnie żyjemy, pozwala nam z optymizmem planować ich rozwój - mówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający płatnych treści Ringier Axel Springer Polska.

Pierwszy miesiąc subskrypcji dla nowych klientów serwisu Fakt.pl kosztuje 1 zł. Każdy kolejny będzie dostępny dla użytkowników w cenie 14,90 zł.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Płacić za brukowiec? Trzeba upaść na dno lub wydawać nie swoje pieniądze
 5  
kto będzie chciał to kupi, jego sprawa -- dobrze że się starają o klienta
 2