Łukasz Szewczyk05.08.2020 (12:33)8

Podwyżka abonamentu RTV. Ile zapłacimy w 2021 roku?

• Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ustaliła wysokości opłat abonamentowych obowiązujące w 2021 roku za używanie odbiorników radiowych i telewizyjnych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Płacę od wielu lat abonament (bo tak nakazuje prawo) i nie mogę oglądać TVP (ze względu na swoje zdrowie i bredzącą zawartość programową) Nie mogę oglądać też Polsatu TVN i innych krajowych marnych telewizyjek, z tego samego powodu, czyli też bredni. Muszę wyrejestrować telewizor.
 62  
@szmata wyrejestrój, ja to zrobiłem 10 lat temu i mam spokój, a w tv i tak patrze.
 64  
za abonament 20 pln w platformie cyfrowej, oprócz kanałów z naziemnej mam 2 dodatkowe kanały sportowe i kilkanaście tematycznych więc oferta tvp za 22,70pln wychodzi ubogo.
jeżeli jest to podatek za posiadanie tv to ja już podatek za niego zapłaciłem w sklepie (vat) z pieniędzy juz raz opodatkowanych.
poza tym z tego co pamiętam tefałpe dostało ostatnio prawie 2 mld pln dofinansowania z budżetu a ja nie zarabiam po 40 tyś miesięcznie jak "gwiazdy tefałpe"
 66  
:D :D :D


Ciemny lud to kupi
 66  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
– Jestem wystarczająco inteligentny żeby pracować w telewizji, ale nie żeby ją oglądać […]. Nie możemy mówić poważnie, bo poważnie to znaczy nudno. A nudno, to te barany wezmą pilota i przełączą […]. Widz w Polsce wybaczy wiele, bardzo wiele. Ale jednego nigdy, przenigdy nie wybaczy- tego, że go potraktujemy poważnie […]. Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi… […].
 64  
U mnie niezmiennie 0 zł od lat. Polecam ten stan życia.
 68  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
za oglądanie przez internet obowiązku nie ma, należy kupować monitory i przystawki iptv
 65  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Dobry pomysł! Trzeba wspierać to co Polskie i Pożyteczne!!!
 66