Łukasz Szewczyk11.08.2020 (19:36)13

20 lat Polsat Sport. "Wykonaliśmy kawał roboty misyjnej, wpłynęliśmy na rozwój polskiego sportu"

• Polsat Sport kończy 20 lat
• Już od dwóch dekad Polsat Sport dostarcza kibicom niezapomnianych emocji związanych z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi w Polsce i na świecie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

Nie zapominajmy o słynnych skokach na kasę kibiców .MŚ 2014 w siatkówce i szwindel z MŚ 2006 przeniesienie wszystkich meczów do Polsatu Sport Extra gdzie nie był dostępny u wszystkich nadawców.
 30  
Polsat dużo zrobił dla polskiego sportu a zwłaszcza dla siatkówki. No i przełamał monopol na grę polskiej reprezentacji oraz na turnieje piłkarskie. MŚ 2002, Euro 2008 czy 2016 pozostaną w pamięci.
 6  
Kawał roboty.... nooo, reklamami.
 17  
Taa szczególnie ppv
 22  
Dlaczego nic nie piszecie o Mateuszu Borku, który w Polsacie był najlepszym komentatorem spotkań piłkarskich, a przez to że ze Smokiem utworzył kanał w internecie wyleciał z hukiem z pracy i teraz cicho sza jakby nigdy nie pracował
 8  
Borek ma chyba bana na Polsat, również na archiwalne wypowiedzi. Beka
 8  
Nie zapominajmy o słynnych skokach na kasę kibiców .MŚ 2014 w siatkówce i szwindel z MŚ 2006 przeniesienie wszystkich meczów do Polsatu Sport Extra gdzie nie był dostępny u wszystkich nadawców.
Sam jesteś skok na kasę to kanały prywatne a nie Caritas. Tak się promuje i szybciej zapewnia zasięg kanałów.
 11  
tak retransmisje meczy Polski w Korei na otwartym kanale, czy wykorzystanie zmiany nazwy pucharu uefa, żeby zakodować,
teraz wyłączyli tvp info w wieczór wyborczy, ja już dziekuję,
gdzie news o niezaleznym, antyrządowym radiu nowy swiat ????
 0  
Co mnie w kurza to jest dużo powtórek i jak włączę ich kanały sportowe to na każdym boks...i to o tej samej porze Masakra
 3  
Witam jak dla mnie niema się co podniecać dawniej to może był kanał jak była Formuła1,liga koszykarskie liga mistrzów.Dziś to tylko siatkówka polskiej reprezentacji i Plus liga i liga kobiet mniejsze ligi zagraniczne piĺki nożnej Puchar Polski walki Fight więc bardzo ubogo.Bo co do MMA,Liga mistrzów to już jest zapisane jako Premium.To lepszą tańszą ofertą są kanały Eleven sport ofertą szerzej dostępną na różne sposoby.
 5