Łukasz Szewczyk12.08.2020 (13:52)brak komentarzy

Ruszyły zdjęcia do 11. edycji "The Voice of Poland" TVP2. Zmiany wśród trenerów

• Rozpoczęły się nagrania "The Voice of Poland".
• Na trenerskich fotelach zasiadają Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.
• Premiera jesienią 2020 roku w TVP2
Trenerzy 11. edycji „The Voice of Poland” TVP2 / Fot. Jan Bogasz / TVP
Trenerzy 11. edycji „The Voice of Poland” TVP2 / Fot. Jan Bogasz / TVP
Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności na najlepszej scenie muzycznej w Polsce. Talent uczestników jedenastej edycji "The Voice of Poland" ocenią dobrze znani widzom trenerzy.
W programie ponownie zobaczymy Edytę Górniak, która zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show. Co skłoniło wokalistkę do wzięcia udziału w nowej odsłonie programu - sentyment a może muzyczne uzależnienie?

- Uzależniona jestem tylko od dobrej energii i od smacznej wody (śmiech). Zaproszenie do kolejnej edycji "The Voice of Poland" przyjęłam zdecydowanie z sentymentu - wyjaśnia trenerka, którą po raz ostatni mogliśmy oglądać na czerwony fotelu w 2018 roku w pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids". To właśnie podopieczna Edyty Górniak - Roksana Węgiel, wygrała wówczas program i w błyskawicznym tempie stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce i zagranicą.

- Oba formaty są w równym stopniu trudne i wymagające, każdy na swój sposób. Wspólnym mianownikiem natomiast dla każdej z tych edycji, jest wytężony poziom koncentracji wszystkich trenerów, a także poczucia odpowiedzialności za podejmowane wybory. W każdej edycji opieram się o swoją intuicję i doświadczenie zawodowe - wyjaśnia artystka.

Obok Edyty Górniak w muzycznym talent-show po raz pierwszy zobaczymy Urszulę Dudziak, którą wcześniej mogliśmy oglądać w "The Voice Senior". Podopieczne artystki, siostry Szydłowskie, wygrały pierwszą polską edycję z udziałem seniorów. Po raz czwarty swoim doświadczeniem aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. W programie nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental. Alicja Szemplińska z ich drużyny wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję "The Voice of Poland".

Jedenastą edycję programu prowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską zjadą Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Maciej Musiała także na etapie Bitew.

11 edycja "The Voice of Poland" od 12 września 2020 na antenie TVP2