Łukasz Szewczyk13.08.2020 (14:23)brak komentarzy

"Wychowane przez wilki". Nowy serial Ridleya Scotta jesienią w HBO i HBO GO (wideo)

• Nowy projekt sci-fi "Wychowane przez wilki" wyprodukowany przez Ridleya Scotta
• Premiera na platformie HBO GO we wrześniu, w październiku na antenie HBO
Plakat serialu HBO "Wychowane przez wilki"
Plakat serialu HBO "Wychowane przez wilki"
Serial "Wychowane przez wilki", którego producentem wykonawczym jest Ridley Scott, opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem. Scott wyreżyserował dwa pierwsze z liczącej łącznie 10 odcinków produkcji, stając po raz pierwszy za kamerą amerykańskiego serialu telewizyjnego.
W obsadzie serialu znaleźli się Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran , Matias Varela , Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong i Travis Fimmel.

Serial został wyprodukowany przez Scott Free Productions. Producentami serialu są Ridley Scott, Aaron Guzikowski, który jest również twórcą i scenarzystą serialu, David W. Zucker, Jordan Sheehan, Adam Kolbrenner oraz Mark Huffam.Premiera serialu "Wychowane przez wilki" (Raised by Wolves) odbędzie się 4 września w HBO GO. Serial będzie dostępny od godz. 9.00 rano. W HBO serial będzie emitowany od 23 października.